Full Collection Abiye Modelleri

Beğenilen modelleriyle adından söz ettiren ve uzun bir süre ilgi odağı olmaya devam edecek olan Full Collection markasının en beğenilen modellerini sizler için inceledik ve tüm koleksiyonun başlı başına beğeni kaynağı olduğuna karar verdik.

Full Collection abiye modelleri 2015 koleksiyonu içerisinde yumuşak dokulu duygusal modellerden keskin çizgili sert hatlara sahip modellere kadar birçok abiye modeline rastlıyoruz. Renk seçeneği de fazlasıyla geniş olan Full Collection mini straplez abiye modelleriyle dikkat çekiyor. Ekru renkli mini straplez abiye modelleri en beğenilenler arasında yer alıyor. Göğüs dekoltesinin etrafındaki taş detaylar elbisenin zarafetine zarafet katıyor. Çok beğenilen bir diğer modele değinecek olursak yine mini bir elbise karşımıza çıkıyor. Göğüs dekoltesinin önünde büyük  bir papyon ve papyonun orta kısmında gümüş taş detayları bulunuyor. Full Collection abiye modelleri 2015 koleksiyonunda en beğenilen modellerden biri olması nedeniyle çok fazla ilgi gören bu modelin kumaşı kendinden desenlere sahip.

Tüm modelleriyle adından söz ettirmeyi başaran Full Collection abiye modelleri 2015 de ağırlıklı olarak straplez modellere yer vermiş diyebiliriz. Papyon detayının da sıklıkla karşımıza çıktığı 2015 Full Collection abiye modellerinde kumaşların da genellikle kendinden desenli olması dikkat çekiyor. Rengarenk kumaş seçenekleriyle her zevke hitap edebilen Full Collection abiye modelleri 2015 koleksiyonunda saten kumaşlar daha fazla tercih edilmiş gibi görünüyor. Saten elbiselerin yanı sıra çiçekli kumaşlardan tasarlanan modeller de Full Collection abiye modelleri 2015 koleksiyonunda yer alıyor. Çiçek renginden bir kemerle tamamlanan çiçekli abiye modelleri Full Collection 2015 bahar koleksiyonunun en beğenilen modelleri arasında yer alıyor.

Full Collection abiye modelleri 2015 sezonunda siyah beyaz zebra model abiye elbiseler de oldukça ilgi görüyor. Çoğunluğu mini straplez olarak tasarlanan abiye modellerinin yanı sıra uzun salaş abiye modelleri de Full Collection abiye modelleri 2015 koleksiyonunun beğenilen modellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir