Mavi Elbise Modelleri Ve Balo Kıyafetleri

2014 yılının renkleri arasında yer alan mavi renk bu senede ön planda yer alacağa benzemektedir. Mavi renkli elbise giymenin ayrı bir avantajı olduğunu söyleyen bayanların uğur getireceğine inandıkları bu elbiselerin de bu sene ki trendleri arasında favori elbiseleri olacaktır. 2014 sezonunda nasıl bir elbise alacağım diye düşünen bayanların özellikle maviyi sevenler için elbise renklerini kararlaştırmayı düşündüklerinde bu tarz hazırlanmış birbirinden güzel v yakasından normal bluzuna kadar, robodan tarzındaki elbisesinden tutunda abiye elbiselerine kadar bir çok alternatifte kullanılan mavi renk, özellikle özel günler için bire bir uyum sağlayacağına kanaat getirilebilir. Saks mavisi ile hazırlanmış olan elbiseler bayanları daha bir farklı göstermekte ve açık renkli tenlilere hoş bir görünüm kazandırmaktadır.

2014 ilkbahar yaz sezonunda adil Işık, Zara, Koton ve Mango gibi büyük markalar koleksiyonlarında eksik etmediği mavi renkli elbiseleri, gece elbiselerinde ve askılı elbise modellerinde daha çok kullanıldığı gözükmektedir. Mavi renkler ile aksesuarlarla hoş bir kombin yaratarak güzel ve şık gözükmemek içten bile değildir sanırım.

Balo Kıyafetleri

Bir çok ünlü moda tasarımcıları tarafından balo kıyafetlerini tasarlamak önemli bir yer tutmaktadır. 2014 ilkbahar ve yaz gece ve balo kıyafetleri koleksiyonunda davetler ve partiler için her beden ve zevke uygun tasarımlar bulmak çok kolay. Özellikle pullu ve payetli tasarımların yanı sıra bordo, yeşil, mavi renkler bu senede gece kıyafetlerinde ön planda tutulan renklerdir. Kadınların vazgeçilmezi dar kesimli kuyruklu, fiyonklu elbiseler kırmızı halının en göz kamaştırıcı havasını davetlere taşıyorlar.

Bazı gece kıyafetleri yılın en çok tutulanları arasında yer alır ve çok moda veyahut demode olabilirler. Kolsuz, sıfır yakalı ve düz kesimli kırmızı renkli bir gece elbisesi her zaman için klasik bir görünüm sağlayabilir. Bu tarz ve renkteki bir elbisenin üzerine giyeceğiniz siyah renkli bir ceket sizi daha ön plana çıkarabilir. Gecenin yıldızları arasında yer almanızı olanak sağlayabilir. 2013 İlkbahar ve yaz gece trendleri geniş seçenekler ile piyasaya çıkmış, birçok ünlü giyim mağazalarında satışa sunulmuş olup, moda takıntısı olan bayanların buralara gezerek seçecekleri modeller ile günün idealist güzelleri olabilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir