Şık Yazlık Bady Trendleri

Koleksiyonda ilgi çeken tasarımların varlığı bayan yazlık bady modelleri kategorisinin büyük oranda ilgi görmesini sağladı. Özellikle yaz renkleri olarak tanımladığımız sarı, pembe ve beyaz gibi renklerden tasarlanan kısa kollu bayan yazlık bady modelleri tüm etek ve pantolonlarınızla uyum sağlayarak canlı bir görünüm kazanmanızda çok yardımcı olacağa benziyor. Yaz aylarının bunaltan sıcaklarında bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında gelen badyler şık görünümleri açısından da sıklıkla tercih ediliyorlar. Kısa kollu olanlar kadar uzun kollu modellerin de ilgi gördüğü koleksiyonda dekolte içeren modellere de rastlamak mümkün. Uzun kollu bayan yazlık bady modelleri koleksiyonuna kısaca değinecek olursak daha çok desenli modellerin ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Yazın dokusuna uygun desenler içeren bu modellerin çizgili ve düz renkleri de mevcut. Ancak mevsime en uyum sağlayan modeller ise askılı modeller oluyor.

Bayan yazlık askılı bady modelleri mini eteklerle kombine edildiğinde oldukça iddialı bir tarz ortaya çıkıyor. Çekici görünmekten hoşlanan bayanların tercih ettiği bu tarz, yaz aylarında sıklıkla karşılaştığımız görüntülerin başında geliyor. Bayan yazlık bady modelleri koleksiyonunda beğenilen bir diğer model ise boyundan bağlamalı model oluyor. Boyundan bağlamalı yazlık bady modelleri bayan giyim kategorisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bady modellerinde transparan tasarımlara dahi rastlamak mümkün olabiliyor.

Bayan yazlık bady modelleri fiyatları ise oldukça uygun ve her bütçeye hitap edebiliyor. Sayısız çeşit içeren bu kategoride her fiyata model bulabilmek mümkün oluyor. Uygun fiyatlı kombineler oluşturmak açısından tercih edilen bayan yazlık bady modelleri koleksiyonu ünlü markaların indirimleri takip edildiği takdirde daha uygun fiyatlara denk gelebiliyor. Beğenerek takip ettiğiniz butiklerin kampanyalarını takip ederek de en beğendiğiniz modellere sahip olabilirsiniz.

Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

2014-2015-Trendi-Etek-Görünümlü-Şort-Skirt-Short-Kombin-Örnekleri-Beyaz-Skort-Ceket-Ayakkabı-Kombin.jpg

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri | Melekler …

2014 2015 Trendi Skort Kombin Örnekleri | Bu Yılın Modası .Net …

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri | Melekler …

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri | Melekler …

Bayan keten pantolonlar | Tiqla.com

Yazlık-Tulum-Modelleri-ve-Kombin-Örnekleri-2014-Modası-İlkbahar-Yaz-Kreasyonu-09.jpg

2014-2015-Modası-İlkbahar-Yaz-Sezonu-Şık-Elbise-Modelleri-Mavi-Kloş.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir