Vakko Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modellerinin özelliklerine renklerinden başlamak da fayda var, şöyle ki önce kendimize yakışan rengi bulmalı daha sonra model seçimine gidersek seçimlerimiz kusursuz olacaktır. Vokka tasarımlarını yaparken, kombin üzerine kullanılabilecek eşarp seçimlerine de yer veriyor. Diğer tüm mağazalar da bu kombini sizin yapmanız beklenirken, vakko bu işle sizin için sizden önce meşgul olmaya başlıyor.

Vakko abiye elbise modellerinin renkleri; bej ağırlıklı olarak göze çarpıyor, ardından beyaz ve krem rengi abiye modelleri bej rengini takip ediyor. 2015 vakko abiye elbise modelleri; uzun ceket ve pantolonlar şeklinde tasarlanmış ilk hali ile önce, incelenmeye değer.. Eğer özel günlerinize denk gelen davetler var ise bu abiye tarzı kaçırılmaz.

Modayı yakından takip etmeye sizleri değişik ve sizlere yakışacak en göz alıcı trendlerle buluşturmaya devam ediyoruz, bu hafta sizlere siyah elbise modellerini tanıtmak istiyorum, evet siyah tutkunları, geceye ayrı bir güzellik katan siyah elbise modellerine yakından göz atalım, kalite ve şık siyah elbise modellerine yakın göz atalım, detaylı resimleri galerimiz den inceleyebilirsiniz…

Daha sonraki tasarımlar ise; uzun taşlı elbiseler olarak devam ediyor. Eğer minik ayrıntılardan hoşlanıyor iseniz; süz renkli abiyelerin üzerine isteğe göre kombinlenebilecek, taşlı kemerler ve şifon yelekler ile de tamamlanabilir. Vakko tüm bunların yanında abiyelerin üzerine kombinlediği ipek eşarp ve şalları da gözler önüne seriyor. Tüm bu kombinler ile yapacağınız hafif bir makyaj ile elbisenizi tamamlayacağınız ayakkabı sizi en şık kadın haline getirebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir