Aldatılmamak için neler yapmalısınız ?

Peki ama o ilk heyecanlan sürdürmek ve aşkın yavaş yavaş yerini sevgiye bırakma sürecini adatmak bu kadar zor mu? Hayır, tabi ki değil. Biraz özveri gösterip biraz da doğru taktikleri bilirseniz ilişkiyi o mutlu çiftler gibi sürdürmek aslında hiç de zor değil.

Bir insan karşısındakine çok âşık olabilir ama sevgi bir adım daha ileridir. Gerçekten de bir ilişkinin düzgün ilerlemesini istiyorsanız karşınsızdakini asla değiştirmeye çalışmayın, sevdiği şeylerden uzaklaşmasını istemeyin. Açık açık konuşmak yani iletişim kurmak başarılı bir ilişki için şarttır. Dinlemeyi öğrenmek ve karşınızdaki insanın da sizi dinlemesini sağlamak gerekmektedir. Dokunmak da bir iUşkinin olmazsa olmazlanndandır. Sevdiğiniz kişinin başını okşamak, elini tutmak, omzuna yaslanmak hem rahatlatır hem de büyük bir güven sağlar. Flört genellikle iki insanın birbirini tanımak ve birbirlerine karşı açılmak için geçirdiği evreye verilen addır. Ama bu doğru bir tanım değildir. Çünkü flört gerçek bir ilişkide her zaman bulunmalıdır.

Hayalleri gerçekleştirmek! Herkesin bir hayali vardır. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkararak belki çoktan vazgeçtiğiniz hayallerinizin su yüzüne çıkmasına izin verin. Bunlan sevgilinize de anlatın ve onun da en büyük hayalini öğrenin. Birlikte bunlan gerçekleştirmeye çalışın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir