Erkekleri Etkilemenin Yolları

Parfüm Cazibesi

Bazı erkekler doğal vücut kokusunun güzel olduğunu ileri sürebilir. Aslında bu “yıkanmıyoruz ve deodorantımız yok” anlamına gelir. Bu görüş aslında bir dereceye kadar doğrudur, çünkü, duştan yeni çıkmış bir kadının kokusu kısa bir süre için erkeğe güzel gelebilir. Ancak doğaya, bildiğiniz esansları yaratan özel kokular ile yardımcı olun:

* Meyve hissi: Ihlamur, limon, greyfurt ya da çilek ile ya da kırmızı meyvelerin özlerini içeren, köpüklü uzun bir banyo ile ona tropik bir tat verin.

* Misk hileleri: Isırma hissi yaratacak şekilde çarpıcı kokulu parfümler arayın.

* Çiçek sevgililer: Kadın gibi kokan kadınları seven erkekler için tatlı ve tazedir. Ateşi ortaya çıkarabilir.

* Aftershave: Birçok kadın için erkek kokusu ya da uniseks kokular güçlü, seksi ve etkili olabilir.

Aşırıya kaçma, akışına bırak. Müstakbel flörtünüz görünüşünüzü seviyor olabilir. Aklınıza hayrandır ama yoğunlaştırılmış leylak kokusuna alerjisi olabilir. Duygular içinde en güçlü olan ve hatıralara en çok eşlik eden kokudur. Kokunuzu seçerken temizliği ihmal etmeyin. Unutmayın, temizlik seks tanrıçası olmaya giden yoldaki ilk adımdır. Avuçlarınızın, alnımzm ve dudak üstünüzün terlemesinden şikayetçiyseniz, ter önleyici enjeksiyonu düşünün. Bu terlemeler belki koltuk altı gibi koku vermez ama yine de utanç verici olabilir. Hiçkimse aşk ararken güvensizlik hissetmemeli.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir