HOŞLANDIĞINIZ BİR ERKEKLE NASIL TANIŞIRSINIZ?

Bakışlarınızın çok anlamlı olması lazım ki onu ilk önce etkili bakışlarınız ile tavlamaya çalışın. Gülümseyerek yaklaşın ve mesela saatin kaç olduğunu sorun.

Göz göze geldikten ve saati sorduktan sonra bakışlarınızı çok fazla üzerinde tutmayın kaçırın, sonra tekrar bakın. Hoşlandığınız erkekle nasıl tanışırsınız konusunda kitaplar yazılmıştır. Burada konunun incelikleri ve bayanların nasıl davranmaları gerektiği maddeler halinde sıralanmıştır.

Biz de birkaç şık halinde size bundan söz etmeye çalışıyoruz. Saat işe yaramadıysa, muhabbet etmenin başka yollarını bulabilirsiniz, örneğin havanın nasıl olduğu sohbete giriş için iyi olur.

Bu da mı olmadı, o zaman işi biraz daha ileriye götürerek kıyafeti hakkında bir şeyler söyleyin, mesela çok şık olduğunu, bu konuda dikkat çektiğini falan söyleyebilirsiniz. Hoşlandığınız erkekle tanışma konusunda kararlı iseniz, işi daha da zorlayarak, ondan çok etkilendiğinizi ve ismini merak ettiğinizi bile söyleyebilirsiniz, buna dayanacak erkeklerin olduğunu sanmıyoruz. Hoşlandığınız erkek size yaklaşmaya başlayacak ve arkadaşlığınız kısa sürede ilerleyecektir, bundan sonrası da size kalmış bayanlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir