Abiye Ayakkabılar

Birçok ünlü ve büyük markanın özenle tasarladığı abiye ayakkabı modelleri 2014 tasarımlarıyla da özel gün ve gecelerin en beğenilen modelleri arasında yer alacağa benziyor. Çok fazla çeşidi olan abiye ayakkabı modelleri bayanların en çok ilgi gösterdiği modellerden birisi olduğunu söyleyebilirz. Bunun en önemli nedeni özel gün ve gecelerde elbise seçimi kadar giyilen abiye ayakkabı modellerinin elbiseyle büyük bir uyum içerisinde olmasının gerekmesidir.2014 abiye ayakkabı modelleri arasında metal ve altın renkler oldukça ilgi görecek gibi duruyor.Bunun yanında bilekten bağlı topuklu ayakkabılar ise 2014 abiye ayakkabı tasarımları arasında dikkat çeken modellerden olmaya devam ediyor.Ayakları saran taşlı modeller ise iddialı bayanlar için oldukça ilgi göreceğe benziyor. Taş detayların yanında parlak ve simli abiye ayakkabılarda bu senenin trendlerinden.

Abiye ayakkabı modellerinin bayanlara hem şık hem de çekici ve kendine güvendiğini gösteren bir duruş kazandırdığı biliniyor. Bayanları oldukça çekici ve uzun gösteren bir detay olan topuklu abiye ayakkabı modelleri ise bayanların en çok tercih ettiği abiye ayakkabı modelleri bu sezonda bayanların tercihlerinde oldukça sık yer bulacağa benziyor. Abiye ayakkabı modelleri 2014 tasarımlarında çok fazla çeşit bayanların beğenisine sunulmaya devam ediliyor. Bunlardan en fazla dikkat çeken ise son zamanlarda bayanlar tarafından sıkça tercih edilen platform topuklu abiye ayakkabı modelleri gibi görünüyor. Bayanlar tarafından rahat kullanımının yanında abiye elbiselerin altında şık bir görüntü sergilemesi bayanların bu ayakkabıları tercih etmelerini sağlıyor.

Önü açık olan platform abiye ayakkabı modelleri abiye elbiselerle hem uyumlu görünüyor hem de yaz aylarında bayanlara ayrı bir şıklık kazandırıyor.Bu senenin en çok tercih edilen ayakkabılarından bir diğeri ise stiletto tarzı ayakkabılar oluyor.Hem kısa hem de uzun abiye elbiselerin altında oldukça modern bir görüntü sağlayan stiletto ayakkabılar düğün, özel gece, nişan ve mezuniyetlerin vazgeçilmez ayakkabılarından biri haline geliyor.Bu yaz her zamankinden farklı olarak bileklerde değişik tokaları da göreceğimiz abiye ayakkabı modellerinde, parlak detaylar, transparan bölmeler ve ilginç şekilli topuklar önemli gecelerde tüm herkesin ilgisini çekeceğe benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir