Beyaz Gelin Ayakkabıları

 

Beyaz gelin ayakkabıları denilince akla birçok çeşit gelir. Platformdan önü açık modellere, bilekten kemerli modellerden stilettoya kadar çok fazla çeşit içeren beyaz gelin ayakkabılarında artık spor ayakkabı modellerine bile rastlamak mümkün. Her geçen gün modanın değişmesiyle birlikte gelinlikler ve ayakkabı modelleri değişse bile beyaz gelin ayakkabıları her zaman yerini koruyabilen bir modelunun nedeni ise birçoğumuzun geleneksel çizgilerden kopamıyor olmamızdır diyebiliriz. Hal böyle olunca beyaz gelin ayakkabıları da gelin adayları tarafından en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Beyaz gelin ayakkabı modelleri 2015 koleksiyonu incelendiğinde pek çok çeşide rastlıyoruz. Bunların başında gelenlerden birisi ise yumuşak çizgilerle tasarlanan sade beyaz gelin ayakkabıları oluyor. Biraz daha gösterişli ve havalı görünüm arzu eden gelin adaylarının tercihleri ise taşlı beyaz gelin ayakkabıları oluyor. Gelin ayakkabılarında birçok renk çeşidi olsa dahi beyaz gelin ayakkabılarının modası hiçbir zaman geçmiyor. Masumiyetin simgesi olan bir rengin gelin ayakkabısı olması beyaz gelin ayakkabı modellerini daha anlamlı bir hale getiriyor.

Renkli tasarımların her zaman çok fazla ilgi çekiyor olması gelin ayakkabılarına da yansıyor elbette. Yeni nesil gelin adaylarının tercihleri ise genellikle canlı renkler oluyor. Ancak geleneksellikten vazgeçemeyen gelin adayları için beyaz gelin ayakkabıları her zaman ilk sırada yer alıyor. Rengi kadar tasarımlarıyla da ilgi çeken gelin ayakkabılarında renk beyaz olunca modeller de daha romantik ve sade oluyor. Asil ve sade görünmeyi tercih eden gelin adayları seçimlerini beyaz gelin ayakkabılarından yana kullanıyor. Gelin ayakkabıları 2015 sezonu beyaz rengin yine çok tercih edileceği bir sezon olacağa benziyor. Fiyatlar ise diğer modellere göre pek fazla değişkenlik göstermiyor. Çok uygun fiyatlardan başlayan beyaz gelin ayakkabılarının fiyatları yüksek fiyatlara kadar çıkabiliyor. Bu aralıkta mutlaka kendi zevkinize ve bütçenize uygun olan bir model bulabileceğinizden eminiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir