Bu yaz ayakkabılar konuşuyor!

Bu yaz ayakkabı seçimi yapan bayanlar için yepyeni yazlık ayakkabı modelleri marka koleksiyonlarında özenle hazırlandı. Her markanın özenle hazırladığı koleksiyonlarda, görülmeye değer o kadar fazla tasarım vardı ki, hangileri arasından seçim yapacağınızı kestiremiyorsunuz. Özellikle günlük giyimde ve tatil beldelerinde tercih edilebilecek tasarımlar yoğunlukla seçildi. Hani ayakkabılar konuşuyor dedik ya, gerçekten seçtiğiniz modele göre “ben buradayım” diyen ayakkabılar var. Peki bu modeller neler?

2013 Topuklu ayakkabı modelleri

Bu yaz yeni trendler arasında olan ve özel gecelerde en sık tercih edilen tasarımlar yine topuklu modelleri oldu. Yazlık topuklu modelleri de görülmeye değer tasarımlarla hazırlanmış. Her alanda tercih edilebilecek o kadar fazla butik var ki, seçim yaparken çoğu kez kararsızlık içerisinde kalabiliyorsunuz. Bu modeller arasında size tavsiyem tek renk tasarımları incelemeniz yönünde olacaktır. Kırmızı, pembe, siyah ve beyaz tonlarıyla hazırlanmış ince topuklu yazlık modeller bence konuşan modeller arasında en başta diyebilirim.

2013 Sandalet Modelleri

Çoğu zaman yazın geldiğini gösteren bazı işaretler vardır. Bu işaretlerle “evet işte yaz da geldi” diyebilirsiniz. Bunlar biri mini etekler, diğeri de bayanların en sık tercih ettiği sandalet modelleri… Belirli markaların koleksiyonlarında ayrıcalıklı görünen bu tasarımlar, yaz modasında da size hoş bir görünüm kazandırabilir. Her yaz iddialı olan kahverengi tonlarla hazırlanmış tasarımlar bence son derece ideal görünüyor. Kendi modanız için bu tasarımları inceleyebilir, markaların koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Günlük Ayakkabı Modelleri

Yaz ve kış sezonunda tercih edilen günlük bayan ayakkabılar, mevsimlere göre değişiklik gösterebiliyor. Yani yaz modasında bez ayakkabılar, kış modasında da kısa bot tasarımları sıkça tercih edilen günlük ayakkabılar arasında oluyor. Ama önümüz yaz ve tatil anları dolu dolu geçeceği için bez modasına güvenmek gerekir. Vans markasının koleksiyonlar, yıllardır trend olmayı sürdüren Converse Modelleri bu kategori için bence son derece ideal denilebilir. Özellikle ünlü alışveriş sitelerinde sunulan bu tasarımlar, hep uygun fiyat aralıklarıyla, hemde kendi modanız için iddialı görünebilir. Görselleri de sizler için ayrıcalıklı olarak paylaştım. Daha çok bu üç modelin tasarımlarını görsellere inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir