Zara Çizme Modelleri 2015

Tabi bizlere şık bir hava katarken soğuk kış aylarını da rahat geçirmemizi sağlayacak. Sevilen marka  Zara 2015 sonbahar kış koleksiyonuna eklediği çizme, bot ve bootie modelleriyle yine trend öncülerinden. Düz topuklu uzun çizmeler, kalın topuklu çizmeler, ince topuklu çizmeler, düz kısa botlar, topuklu botlar ve bootie modelleriyle ve farklı renk seçenekleriyle karşınızda…. 2015 yılının çizme trendleri birbirinden şık ve güzel çeşitli modellerin olduğunu görmekteyiz. Bunlardan biri olan püskküllü çizmeler yaz sezonunda da olduğu gibi süren püskül modası  2015 Zara çizme modellerinde de rastlıyoruz.

Zara 2015 uzun deri çizmeler de bu sezon oldukça moda. Uzun çizmelerinizi kısa eteklerinizle ya da mini şortlarınızla kullanabilirisiniz deriz. Bunun yanında Zara süet çizmeler 2015 kışının gözdesi olacak. Süet çizmeler bu kışın en popülerleri arasında. Düz taban çizmeler kesinlikle kışın zor şartları düşünülürse çok daha rahat ve kullanışlıdırlar. Düz taban çizmeleri tercih edebilirsiniz.  Sezonun modası dolgu topuk süet çizmeleri ya da dolgu topuk deri çizmeleri değerlendirebilirsiniz.

Zara 2015 Kovboy çizmeleri ise bu kış oldukça moda. Yağmur çizmelerinde hoşlananlar da bu trende uyup bir adet yağmur çizmesi edinseler iyi olur. Çünkü 2015 kışında yağmur çizmeleri çok popüler olacak.  Zara Çizmeler 2015 yılına rahat modellerle geldi. Zara çizme modelleri şıklığının yanında sadeliğiyle sizleri kazanıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir