İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özel gün ve gecelerde şık olmak isteyen bayanların en çok kullanmayı tercih ettiği ayakkabı çeşidi olan ince topuklu ayakkabı tasarımları, her tarza hitap eden yeni modelleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Topuklu ayakkabıların her yaşa ve bayana hitap eden kalın topuklu, ince topuklu, platform topuklu ve alçak topuklu bir çok değişik formu bulunmakta. 2015 İnce Topuklu ayakkabı modellerinde de bir çok değişik model ve değişik topuk tarzı  karşımıza çıkmakta. Bu sezon jean’lerin elbiselerin altına giymek için tasarlanan 2015 ince topuklu ayakkabı modellerini sizler için değerlendirdik.

2015 ince topuklu ayakkabı modelleri kullanılacak mekan ve rahatlık açısından da bir çok farklılık gösterebiliyor. Bu yazımızda değineceğimiz 2015 ince topuklu ayakkabı modelleri günlük kullanımlarından daha çok şık mekanlarda ya da gecelerde sıkça kullanılan ayakkabı modellerinden biridir. İnce topuklu ayakkabılar günlük yaşamda da giyilebilir ancak çok rahat olmaması ve bayanları daha ağır bir havaya sokması bakımında oturularak çalışılan işlerde, özel davetlerde, kokteyllerde, partilerde ve bunun gibi şık olunması gerekli yerlerde daha çok giyilmektedir.İnce topuklu ayakkabı 2015 tasarımları bu sene metal rengi ve altın rengi ile hareket kazandı.Bunun yanında fosforlu renkler yaz ayları için oldukça ilgi görüyor.

İnce topuklu ayakkabı modelleri 2015 yazında bilindik markaların koleksiyonlarında yer almaya devam ediyor.2015 İnce topuklu ayakkabı modelleri stiletto tarzı ve sandalet tarzı olarak karşımıza çıkan bir çok modeliyle iddialı ayakkabı modellerinden biri haline geliyor. Bu yaz sezonunda ince topuklu ayakkabı modellerinde en çok tercih edilen renkler ise daha çok  mavi,  kırmızı, yeşil, pembe tonları  ve metal renkli tasarımlar oluyor. Transparan ve dantel detaylı ayakkabı modelleri de 2015 ince topuklu ayakkabılarda son derece beğeniliyor. Topuklu ayakkabı modellerinde bu sezon bir de çivi detaylı topuklar, dantel ve taş detaylar dikkat çekiyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir