Nike Air Max Ayakkabı Modelleri 2014

Son yıllarda hızlı bir şekilde trend haline gelen ve hayatımızda yer edinen modellerden biri de Air Max oluyor. Birçok seçenek sunan Nike Air Max ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonuyla da sezona damgasını vurdu. Birkaç sezondur büyük beğeni kazanan Air Max modeller uzunca bir süre daha trend olma özelliğini koruyacak gibi görünüyor.

2014 Nike Air Max ayakkabı modelleri koleksiyonunda sayısız renk ve model seçeneği bulunuyor. Rahatlığıyla ve ayak sağlığına verdiği önemle adından söz ettiren modeller ferah tutma özellikleriyle de takdirleri kazanıyorlar. Nike Air Max bayan ayakkabı modelleri genellikle pembe rengi ön planda tutuyor. Bayan Air Max modeller kategorisinde leopar desenli modellere dahi rastlamak mümkün olabiliyor.

Bayanların renkli kıyafetleriyle de uyum sağlayan Nike Air Max ayakkabı modelleri 2014 sezonunda en gözde spor ayakkabılar olarak ismini duyurdu. Gösterişli ve bir o kadar da rahat olan bu modeller ekstra taban uygulamasıyla, özellikle uzun süre ayakkabı içerisinde olan ayaklara büyük önem veriyor.

Nike Air Max erkek ayakkabı modelleri de bayan kategorisi kadar büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Her rengiyle adından söz ettiren koleksiyonda siyah renk en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Tarzından ödün vermeyen sportmen beylerin tercih ettiği Nike Air Max 2014 ayakkabı modelleri sportif çizgileriyle oldukça dikkat çekiyor. 2014 yılında yeniden moda olan Air Max tabanlı modeller uzun yıllardan bu yana trend olma özelliklerini korumaya devam ediyorlar.

Genellikle koşu ve yürüyüş yapmak amacıyla tercih edilen Nike Air Max ayakkabı modelleri 2014 yılının en iddialı ve gösterişli spor ayakkabıları olarak karşımıza çıkıyor. Vücut ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtan ve aynı zamanda ayakların hava almasını sağlayan Nike Air Max ayakkabılar özellikle bayan modasına yeniden damgalarını vurdular.

Her rengiyle ve modeliyle dikkatleri üzerine çeken Nike Air Max ayakkabı modelleri stil sahibi modern bayanların ilk tercihlerinden biri oluyor. Beylerin de beğenerek takip ettiği koleksiyonda oldukça şık tasarımlar yer alıyor. Nike Air Max ayakkabı modelleri 2014 fiyatları ise diğer markalara göre daha pahalı diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir