Platform Ayakkabı Modelleri

Şık çarpıcı ve kendininzden emin bir duruş sergilemek istiyorsanız eğer platform topuklu 2015 ayakkabı modellerinden seçiminizi yapabilirisiniz.  Sezonun en trend ayakkabı tasarımları arasında olan platform topuk ayakkabı 2015 modellerini görünce bayılacaksınız. Bayanlarımızın şık görünmek ve boy avantajı sağlamak adına en çok tercih ettikleri ayakkabı tasarımları arasındadır.

Bayanlarımızın günlük kombinlerinde , şık davetler de , özel günlerde kısacası hemen her ortamda platform topuk 2015 ayakkabı modellerinde istediğiniz tarz ve modelde tasarımları bulacaksınız yeni sezonda. En iddalı 2015 platform topuklu ayakkabı modellerinde stiletto tarzı , burnu kapalı , şık modeller çok rağbet görmekte. Özellikle gelinlik ve abiye modellerinin altında sıkça kullanılmaktadır platform topuklu ayakkabılar.

2015 platform topuklu ayakkabı modellerinde en çok kırmız , siyah , bej , mavi , zümrüt yeşili, pembe gibi renklerin dışında desenli platform topuk ayakkabı modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle leopar desen 2015 trendlerinde diyebiliriz. Birçok stilde ve model de ayakkabıların yer aldığı yeni sezon koleksiyonlarında platform topuklu 2015 ayakkabı modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Sizlerde yeni sezon bir ayakkbı modeli seçmek istiyorsanız kesinlikle 2015 platform topuk ayakkabı tasarımlarından seçiminizi yaparak kıyafetlerinizin tamamlayacısı olan platform ayakkabı modeli ile çok şık gözükeceksiniz. Kısacası şıklığınıza ayrı bir şıklık ve hava vereceksiniz deriz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir