Topuklu ayakkabı modelleri 2015

Topuklu ayakkabı modellerinin en dikkat çeken modelleri elbette çivi topuklular. Bu modellerde çok yüksek topuk olması özellikle cesaret isteyen bir durum. Çünkü her yerde kolaylıkla kullanılamaz bu modeller. Ancak kullanan her kadını da daha güzel gösterdiği kesin. Hangi elbise altına olursa olsun çivi topuklu ayakkabı modelleri son derece şık duran modellerden. Bunun yanı sıra biraz daha kolay kullanılan alçak modeller de var. Topuklu ayakkabı modellerinde daha çok bayanların tercihleri alçak topuklar ya da dolgu topuklardan yana oluyor. Daha rahat ve gün içinde daha kolay yürümeyi sağlaması nedeni ile bu tarz topuklu ayakkabılar çok seviliyor.

Bir kadın için en önemli parçalardan bir tanesi olması nedeni ile topuklu ayakkabı önemli bir konudur. Bir kadın her zaman topuklu ayakkabı kullanabilir. İşte bu şekilde yaşayan bayanlar yüksek topuklular yerine alçal topukluları tercih ediyor. Yeni sezonun topuklu ayakkabı modellerinde mat renkler daha sık kullanılıyor. Elbette canlı renkler var. Ancak rugan topuklu ayakkabı tasarımları klasik olarak kullanılıyor. Bunun yerine gençlerin daha çok sevdiği mat renkli modeller bu yıl daha çok seviliyor. Neon renkleri ya da canlı renkleri mat deri kapması ile görebilirsiniz bu yıl.

Topuklu ayakkabılar kotlarla ya da kumaş pantolonlarla kullanılabilir. Bunun yanı sıra elbette elbise ya da eteklerle de kullanılabilir. Kısacası topuklu ayakkabı istediğiniz her zaman kullanabileceğiniz bir ayakkabıdır. Ancak eğer gün içinde fazla ayakta kalmanız gerekiyorsa rahat bir topuklu ayakkabı seçin. Bu modeller yüksek topuklu da olabiliyor alçak topuklu da. Seçim yapmanızı kolaylaştırması adına topuklu ayakkabıların sunulduğu görsellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir