Sezonun son bikinilerini seçelim

O kadar sık bikini modası üzerine moda yazıları ve tasarımlar görüyoruz ki, çoğu zaman kendimizi kaybedebiliyoruz. Yani ah dediğimiz zamanların sıklıkla olduğunu görüyoruz. Hemen her alanda ayrıcalıklı olan trendler, şık renkler ve ideal modeller marka butiklerinde özenle hazırlanıyor. 2013 bikini modelleri yeni sezonda marka koleksiyonlarıyla beraber renkli bir hal almıştı. Yaz modasında markaların ezeli yarışı bizleri en şık modellerle karşıladı. Bende bu modelleri her markanın tasarımlarında keyifle inceledim. Tabi yavaş yavaş Eylül ayına doğru ilerliyoruz. Sonbaharda markalar yeni kreasyonları oluşturmuyor.

En şık bikini modelleri arasından seçici davranan bayanlar için bu görseller kaçmaz. Sezon bitiminde doğru tasarımları arayanlar için büyük bir avantajın olduğunu görebilirsiniz. Aslında alışverişler de bu şekilde yapılmalıdır değil mi? Yani kış sezonunda yazlık ürünler, yaz sezonunda da kışlık ürünlere hazırlıklar yapılmalıdır bence. Ancak bu şekilde fiyat aralığını düşürebiliriz. Gelecek sezon size yakın olabilecek tasarımları seçmeli, kendi modanızı da buna göre oluşturmalısınız. İşte durum 2013 bikinileri seçiminde de değişmiyor. Gelecek sezon için trend olabilecek çok fazla tasarım var.

Sizler bu yaz hangi bikinileri seçtiniz? Seçiminizi hangi kriterlere göre yapıyorsunuz? Sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum. Ama bana soracak olursanız bence bikini seçimlerinde doğru olan tamamen renk bazlı yapılan seçimlerdir. Doğru bir karar vermek istiyorsanız, bence ilk etapta alacağınız modelin rengine karar vermelisiniz. Bikini modası 2013 sezonunda renk üzerine oluşturulan koleksiyonlarla dikkat çekici görünüyor. Size tavsiyem pembe, sarı, beyaz ve en seksi renklerden olan kırmızı rengini tercih edin. Markaların bu yönde çalışmaları yoğunlukta denilebilir.

Peki ya markanın ve fiyat aralığının etkisi var mı? Kesinlikle doğru marka ve indirimli yollardan yürümelisiniz. Moda bence fiyata bakmaz. Hele ki bikini modelleri arasından seçim yapacaksanız eğer… Size tavsiyem birkaç ünlü alışveriş sitesine göz gezdirin. Eğer bedeninizi doğru bir şekilde seçebiliyor iseniz, hiç düşünmeden bir iki tasarımı dolabınıza ekleyin. Benim de sizler için seçimini yaptığım çok fazla koleksiyon oldu. Asos’un en ünlü güzelleriyle donattığı en seksi bikini modellerini bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir