Buse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri

FAVORİ ALIŞVERİŞ MEKANLARINIZ NERELER?

İstanbul’da her yerden alışveriş etmeyi seviyorum. Özellikle keşfedilmemiş minik butik dükkanlar favorim.

Ve tabii ki koleksiyonumun olduğu DeFacto mağazaları da.

DeFacto için ilk koleksiyon nasıl tepkiler aldı ve satışlar nasıldı?

Önce geçtiğimiz SonbaharKış sezonu için bir koleksiyon yaptık. Yılbaşına, yeni yıl coşkusuna vurgu yapan daha parıltılı bir kapsül koleksiyon hazırladım.

Şimdi ise İlkbaharYaz sezonu için yeniden bir aradayız. Keyifli ve verimli bir işbirliği oldu gerçekten.

Bu koleksiyon ile bugüne kadar takipçilerimle paylaştığım kombin ve moda trendlerini yansıtan ürünlere ulaşmalarına aracılık ettim. Buse Terim for DeFacto güzel tepkiler alıyor. Daha önce de bu tip işbirlikleri yapmıştım ancak burada markaya katkımın ölçülebilir verileriyle karşılaştım. DeFacto rakamları benimle paylaştığında koleksiyonun çıkışı ve reklam kampanyasının ardından mağazalara müşteri girişinin yüzde 35, kadın bölümü satışlarının ise yüzde 15 arttığını öğrendim. Çok beğenilen ürünler olduğu gibi, mağazalara girdiği gibi tükenen ürünler de oldu.

Çekim hazırlıklarında herkes büyük bir titizlikle çalıştı. Hem iş odaklı hem de eğlenebilen bir set ekibimiz vardı.

NetWork İlkbaharTaz 2017koleksiyonu, Black serisi ile mezuniyet gecesinin stil kodlarım belirliyor. Sizin için en uygun gece elbisesini bulma zamanı.

Davetlerin aranan parçalarını NetVZork yorumu ile sunan Black serisi, uzun gece elbiselerinden kokteyl elbiselerine kadar birçok farklı tasarımla sizi mezuniyet gecesine hazırlayacak. Sezonun öne çıkan trendlerinden asimetrik kesimler, NetWork tasarımlarında özellikle yaka detaylarında göze çarparken, iddialı ve pantolon kadar rahat tulumlarsa davetlerin aranan parçaları arasında. NetWork Black serisi ile kusursuz bir uyum yakalayan aksesuar koleksiyonu ise detaylardaki stili kıyafetlerle buluşturuyor.

Buse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_8.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_19.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_16.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_7.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_21.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_4.jpgBuse Terim Kimdir Fotoğrafları Resimleri_3.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir