Çocukların karyola örtüleri için sıcak, güzel örnekler

Bu sayfada şık dokulu kumaş örgü çeşitlerinder örnekler görülüyor. Bu sıcak ve ilgi çekici örnekler çocukların karyola örgüleri için son derece uygundur. Sağdaki sayfada görülen karyola örtüsü, odaya sıcacık bir hava vermektedir.

TELA ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Kenardan 2’den çok ilmek atılıp şöyle örülür:

1. sıra: 1 düz ilmek, 1 düz ilmek, iplik örgünün önüne alınır, 1 ilmek boş alınıp ters örülür, iplik örgünün arkasına alınır. dan a yinelenir ve 1 düz ilmekle bitirilir.

2. sıra: 1 ters ilmek, 1 ters ilmek, iplik örgünün arkasına alınır, 1 ilmek boş alınıp ters örülür, iplik öne alınır. dan a yinelenir; 1. sıradan yinelenerek örülür.

BÜYÜK TELA ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Kenardan 2’den çok ilmek atılıp şöyle örülür:

1. sıra: 1 kenar ilmeği, 1 düz ilmek, iplik örgünün önüne alınır, 1 ilmek boş alınıp ters örülür, iplik örgünün arkasına alınır. dan a yinelenir ve 1 kenar ilmeğiyle bitirilir.

2. ve 4. sıra: Ters.

3. sıra: 1 kenar ilmeği, i plik örgünün önüne alınır, 1 ilmek atlanır ters örülür, iplik örgünün arkasına alınır, 1 düzilmek. dan ayinelenirve sıral kenar ilmekle bitirilir.

TUNUS ÖRGÜSÜ ÖRNEĞİ

Kenardan 2’den çok ilmek atılır ve şöyle örülür:

1. sıra: Yüz.

2. sıra (örneğe örgünün tersinden başlanır): 1 düzilmek, i p 2 ilmeğin üstünealınır, sonraşiş3. ilmeğe batırılır, çevirerek ters örülür; dan a yinelenir, 1 düz ilmekle bitirilir.

3. sıra: 1 düzilmek, üste alınan ve çevrilen ilmekledüz örülür; dan a tekrar edilir ve ara 1 düz ilmekle bitirilir. Örgü2. sıradan sonra yinelenir.

LASTİKLİ TUNUS ÖRGÜSÜ ÖRNEĞİ

Kenardan 2’den çok ilmek atılır ve şöyle örülür:

1. sıra (örgünün tersinden başlanır): 1 düz ilmek, ip 2.i Imeğin üstünealınır, ip 3. ilmeğe batırılır çevirerek düz örülür, 1 düz ilmek. dan ayinelenir ve1 kenar ilmeğiyle bitirilir.

2. sıra: 1 kenar ilmeği, üstealınan veçevrilen ilmekledüz örülür. dan ayinelenir ve1 düz ilmekle tamamlanır. 1. sıradan sonra örgüye devam edilir.

farklı modeller de battaniye örnekleri ile sıcacık ortamlar ...Modern Bebek Odası ModelleriNet Örgüler: Uğur böceği motifli el örgü bebek battaniye ...Örgü battaniyeler. tığ işi yün örgü motifleriyle örgü yatak ...Altaki çift kişilik karyola ne kadar rahat görünse de eminim ki ...noviembre 11th, 2012

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir