Moda ve yaşama dair son trendler

Kanye’nin en yakın arkadaşı, danışmanı, tasarıma ve DJ. Yaratıcılığını giysiden mobilyaya gösteren bu harika insan, yüksek moda ahalisinin radarında. Sokağın hip-hop ruhunu harmanlıyor ve ortaya yeni jenerasyonun çok yakından tanıdığı çabasız yeni cool çıkıyor.

GÜÇLÜ KADINLAR

Güçlü kadınlardan ilham alın Vizyoner Kadınlar Örgütü’nün kurucularından ve başkanı Angella Nazarian, politikadan sanata kadar birçok alana damga vuran kadınları Assouline’in Visionary Women kitabında bir araya getiriyor. Yaşamları tutku, korkusuzluk ve hedeflerine ulaşmak için inanç ile bezenmiş Ella Fitzgerald, Frida Kahlo,
Simone de Beauvoir, Wangari Maathai ve Zaha Hadid’e kadar birçok alanda çığır açan yenilikçi ve ileri görüşlü kadınları bir araya getiren kitap harika bir ilham kaynağı.

Online dünyadaki yeni favorimiz KaliforniyalI Lisa Says Gahl. Online butik bir sürü yeni ve cool markayı, güçlü, stil sahibi, sadeliği ve zarafeti “taze moda” çerçevesinde arayan kadınlarla buluşturuyor. Markanın amacı sektörün sanatçılarını bir araya getirmek. Lisa Says Gahl’ın bloğuna ve Instagram’ına bile göz atsanız yeter. Moda insanlarıyla röportajlar, stil önerileri ve zeki moda, bir tık ötenizde!

Beyaz perdenin en stil sahibi kadınları ve erkekleri, her zaman onunkiler oluyor. Onuncu filminde emekliye ayrılacak olan Tarantino’nun merakla beklenen sekizinci filmi. Western görünümlerin kışla buluşmasını yansıtacak. Podyumda filmden esinlenecek koleksiyonlar görmeye, şapkalara, güçlü eldivenlere, pelerinlere ve kürklere hazır olun.

Bu kışın stil kodlarından bir ianesi her zaman olduğu gibi sokaktan geliyor. Cruise koleksiyonlarının anahtar görünümü, tek çırpıda taze havayı yakalıyor. Sokak modasının yeni ikonlarından Veronika Heilbrunner, bu tarzın rol modeli.
Moda ve yaşama dair son trendler_2.jpgModa ve yaşama dair son trendler_14.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir