STILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT

Sportif şıklık günümüz kadınlarının kurtarıcısı oldu. Burcu Aydın ve Müge Yegül’ün kurduğu Stilefit adlı siteyse bu akımın takipçilerini buluşturuyor.

Farklı alanlarda kariyer yapmış ve bir yoga seansında tanışan Burcu Aydın ve Müge Yegül Stilefit adlı Online sportswear sitesini bu farkındalıkla kurdular. Yurtdışından markalarla çalışan ikili, spor giyim tarzını kendi hayatlarında da uyguluyorlar.

Biraz Stilefit hikayenizi anlatır mısınız, nasıl başladınız? Tanışma hikayeniz?

Nike Türkiye’nin Online Satış Kanalını yönetirken böyle bir mağaza arayışım vardı ve bulamıyordum. Nike’tan ayrılıp kendi girişimcilik yolculuğuma başlama kararı aldığımda iş planını yazıp bir kenara koydum. Los Angeles’ta dijital müşteri deneyimi tasarımı üzerine eğitim alırken bu işi gerçekten yapmak istediğime karar verip markanın ismini buldum ve online sitenin taslaklarını hazırlamaya başladım.

Türkiye’ye döndükten sonra katıldığım yoga hocalık eğitiminde Müge ile tanıştık ve çok iyi arkadaş olduk. O da dijital pazarlama alanında profesyonel olarak çalışmaktaydı ve spor, yaşamında önemli bir yer tutuyordu. Onunla fikri paylaştığımda çok sevdi ve bu işe dahil olmak istedi ve kurduk…

STILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_11.jpgSTILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_5.jpgSTILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_0.jpgSTILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_3.jpgSTILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_7.jpgSTILEFIT.COM İŞ BAŞINDA STYLE&FIT_15.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir