Bayan bluz modelleri 2013

Dolabınızın olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi daha. Bayan bluz modelleri. Yeni sezonda çıkarılan modeller sizin için hem kullanışlı hem de en şık bayan bluz modellerini sunuyor. Tasarıma özgü modelleri görebileceğiniz bu modellerde günlük hayatınızda ya da özel bir günde kullanabileceğiniz modellerdir. Bununla birlikte tarzınızı, kişiliğinizi de yansıtabileceğiniz bayan bluz modelleri oldukça özgün tasarımlar da sunuyor. 2013 bayan bluz modelleri sıradan görüntünün ötesinde hareketli ve canlı bir yapıya sahip. Bu yılın çok sevilen şifon bayan bluzları rahat kıyafetler aradığınızda en büyük yardımcınız olacak. Buna ek olarak dantelli ya da transparan bluz modelleri de oldukça ilgi çeken diğer modellerden.

Bayan bluz modelleri 2013’te daha çok hem rahat hem de şık olmak için tasarlanmış gibi. Dolabınızdaki en önemli parçalardan biri haline gelebilecek 2013 bluz modellerinde daraltan ya da bunaltan kalıplar yok. Bunun yerine dökümlü kumaşlarla hazırlanmış olan modeller var. Modellerde farklı tasarımlara yer veriliyor. Geniş V yaka bluz modelleri hem klasik hem de spor kıyafetlerinizle çok uyumlu olacaktır. Dökümlü kumaşlarda kullanılan dantel ya da transparan kumaşlar ise tam anlamıyla göze hitap eden tasarımlar. Yaz için hazırlanan bluz modellerinde daha çok askılı, kolsuz ya da ince kumaşlı ürünlere yer veriliyordu. Ancak kış yaklaşırken kumaşlar biraz daha kalın ama üstü şifon kumaş kaplı hale geldi. Bunun dışında kol uzunluğu da mevsimle uyum içinde kullanılıyor. Yarım kol ya da uzun kol olarak görebileceğiniz modellerde yine rahat edebileceğiniz modeller sunuluyor.

Aradığınız modeli bulamamışsanız sizin için birkaç öneri de biz hazırladır. Bayan bluz modellerinin görselleri ile sunulduğu sayfamızda zevklerinize göre ürünleri keşfedebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz bluz modelini nerede ve nasıl kullanabileceğinizi düşünmek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir