Koton Bayan Body Modelleri

Bayanlarımızın yaz aylarında kullanımdaki rahatlığından dolayı vazgeçemediği giysileri yazlık body modelleridir. 2014 Koton yazlık bayan body modellerinde bu sezon renkli yazlık bayan body modelleri ön planda diyebiliriz. Kısa kollu Koton yazlık bayan body modelleri ise gözden kaçmayacak güzel tasarımlardan oluşmuş. Koton markası hem kalitesi hemde şıklığını koleksiyonunda bayan body modellerine de yansıtmış. Her yaş gurubuna göre yazlık bayan body modellerini Koton markasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Koton 2014 yazlık bayan body modellerinde dantel detalardan tasarlanmış bodyler bayanlarımızın çok dikkatini çekiyor. Sıcak havalarda giyebileceğiniz sıfır yaka Koton yazlık body modelleri ile çok serin ve rahat bir sezon geçirebilirsiniz. Böylelikle bunaltıcı havalarda sizleri rahatlatacak cinsten.

Koton 2014 yazlık bayan body modelleri arasında ip askılı bodyleri adeta hiç üzerinizden çıkarmayarak hem şık hem de çok çekici görünüm yakalayacaksınız deriz. Özellikle günlük hayatınızda çok tercih ettiğiniz bodylerinizi gömlek ve ceketlerin içine gerekse tek başına kullanarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Koton yazlık bayan body modellerinde bayanlarımız en çok tercih edilen kısa kollu body modelleri oluyor. Koton yazlık kısa kollu body modellerinizi kot pantolon , şortlarınız veya kot eteklerinizin üzerine kombinleyebilir  hem çok modern ve spor bir görünüm yakalayabilirsiniz. Adeta sıcak havaların kurtarıcı olan Koton yazlık bayan body modellerinizle etkileyici görünmek isteyen bayanların isteklerini de karşılayacaktır. Koton yazlık bayan body modelleri 2014 fiyatları oldukça uygun rakamlardan oluşuyor.

Koton yazlık bayan body modellerinde pembe , sarı , mavi , yeşil ,renklerin yanı sıra siyah ve beyaz renklerde yerlerini koruyor. Özellikle Dar kesim Koton yazlık bodyler gençlerimizin çok dikkatini çekiyor. Diğer detaylardan olan zımba ve farklı metal detaylarda Koton 2014 yazlık bayan body modellerinde sezon trendi diyebiliriz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir