2013 çanta modelleri

Çanta biz bayanlar için en önemli aksesuardır. Bir aksesuar olmasının ötesinde de en büyük yardımcımızdır. Bir çanta aldığınız zaman modeli, kumaşı, markası, kıyafetlerinize göre uyumu yani aklınıza gelebilecek her şeyi önemlidir. İster ihtiyaç olsun isterseniz de sadece bir aksesuar olsun her kadının kolunda mutlaka yeni sezon çanta modellerinden bir tanesi vardır. Çünkü biz çanta kullanmayı seviyoruz. Sadece biz değil, etrafınıza bakarsanız farklı çanta modelleri kullanan erkekleri de görebilirsiniz. Peki siz 2013 çanta modellerinde neler var bilmek istiyor musunuz? O zaman sizin için hazırladığımız çanta modelleri 2013 ürünlerini inceleyin.

2013 bayan çanta modelleri senenin yeni renklerini ve canlılığını da taşıyor. Bunun yanı sıra keskin ve düz hatları ile de dikkat çekiyor. Görebileceğiniz pek çok pembe, turuncu, beyaz renkli çanta modeli senenin dikkat çeken çanta modellerinin renkleri. Tasarımı ile göz dolduran bu modellerde genellikle geniş iç hacim kullanılıyor. Ancak daha küçük modeller de var. Size günlük yaşamınızda büyük bir kolaylık sağlayacak olan 2013 çanta modelleri istediğiniz her şeyi içine alabilecek genişlikte. Bunu yanı sıra düz hatları ile de sade ama dikkat çeken bir imajı var. En şık çanta modellerinin yer aldığı pek çok marka var. Gucci, Lacoste, Matraş bunlardan sadece bazıları. Bayan çanta modellerinin yeni sezonda çizgisi daha rahat ve şık duracak şekilde tasarlanmış. Yani en çok sevdiğiniz çantayı her an yanınızda bulundurmak istiyorsanız yeni sezon modelleri tam size göre. 2013 çantalarında kullanılan kumaş türleri deri, nubuk ve kapitone olarak sıralanıyor. Kullanım açısından kolaylık sağlamasının yanı sıra bu kumaş çeşitleri yıpranmaya karşı da daha dayanıklıdır. Bunun yanı sıra modellerinde zevkinize göre seçim yapmak size kalıyor.

Dana özel bir model arıyorsanız hazırlanan portföy modellerine bakmanızı tavsiye ediyorum. Abiye çanta olarak harika duran bu küçük ama şık tasarımlar da kadınların ilgisini çeken bir başka modeldir.

Guccide model bitmez buraya bak: gucci ayakkabı modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir