Abiye Çanta Modelleri Yeni

Abiye çanta modelleri yeni tasarımlarında en çok tercih edilen renk genellikle siyah oluyor. Her boyutuyla ve modeliyle kullanışlı bir renk olması nedeniyle birçok abiye elbise modeliyle uyum sağlayabiliyor. Siyah abiye çanta modelleri yeni koleksiyonunda minik el çantaları olabileceği gibi daha büyük abiye çanta modellerine de rastlamak mümkün. Çok tercih edilen bir diğer renk ise dore oluyor. Dore abiye çanta modelleri de birçok abiye elbise rengiyle uyum sağladığı için çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle kırmızı, siyah ve yeşil tonlarda abiye elbiselere çok yakışan dore abiye çanta modelleri aynı renk ayakkabılarla kombine edildiğinde elegant bir görünüm sağlıyor. Benzer şekilde lame taş detaylı abiye çantalar da beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Abiye çanta modelleri yeni koleksiyonunda taşlı modellere de rastlamak mümkün. Taşlı abiye çanta modelleri genellikle sade abiye elbise modelleri ile daha fazla uyum sağlıyor. Sade modellere hareket katan bu modeller yine taşlı abiye ayakkabılarla uyumlu bir kombine sağlıyor. Abiye çanta modelleri yeni tasarımlarla bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. 2015 abiye çanta modelleri arasında en trend olanlar ise zımbalı abiye çanta modelleri oluyor. Sıra dışı abiye elbiselerle uyum sağlamaları nedeniyle özellikle genç hanımların ilgisini çeken bir model haline geliyor. Şekil açısından genellikle kare abiye çanta modelleri tercih edilirken son zamanlarda silindir abiye çanta modelleri de ilgi görmeye başladı. Dikdörtgen modeller de büyük olmaları nedeniyle rahat kullanım açısından çok fazla tercih ediliyor.

Elbiseleri tamamlıyor olması açısından önemli bir detay haline gelen abiye çanta modelleri yeni sezonda daha canlı renklerle karşımıza çıkıyor. Neon renklerinde yer verildiği abiye çanta modelleri 2015 koleksiyonunda pastel tonlar da tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir