Bu Yıl Çantalar Küçülüyor

Çantalar bayanların asla vazgeçemeyecekleri aksesuarların başında geliyor. Çünkü çantalar sadece bir aksesuar değildir. Bayanlar ayrıca gün boyu yanlarında bulundurmak istedikleri özel eşyalarını çantalarında taşırlar. Bu yüzden de çanta önemli bir ihtiyaçtır. Çanta alırken de hem ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılayabilmesine hem de şık görünmesine önem veririz. Tabi çantanın kullanılacağı ortam da çanta seçimine etkili olacaktır. İşe giderken, günlük yaşantımızda ya da özel günlerde farklı tasarımlı, farklı renkli çantalar kullanırız.

Günümüz modası hiçbir konuda insanları dar kalıplara sokmuyor. Geniş bir seçme ve kullanma özgürlüğü tanıyor. Çantalarda da durum aynıdır. Büyük çantalar, küçük çantalar, çapraz çantalar, renkli, çizgili, desenli çantalar hepsi de aynı sezon içinde kullanılabiliyor. Ama bu yılın modasında çantalar biraz küçülmüş görünüyor. Bu yıl vitrinlerde küçük çanta modellerine daha sık rastlıyoruz.

Bu yılın desen ve püskül modası çantalara da yansımış durumda. Diğer kıyafetlerinizle uyumlu olacak her renk çantayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama moda olsun diyorsanız desenli çantalarda da çok çeşitler var. Çizgili çantalar ve geometrik desenli çantalar da bu yılın yükselen tercihleri arasında olacak. Püsküller de çantalara bambaşka bir hava katıyorlar. Daha çok modern ve spor giyim tarzını tercih edenler çanta olarak da püsküllü çanta kullanmayı tercih ediyor.

Çantaların kıyafetlerimizle uyumlu olması şık bir görünüm için çok önemlidir. Kıyafetlerimizi aksesuarlarla tamamladığımızda istediğimiz şık görünüme kavuşuyoruz. Bu yüzden çanta alırken hangi kıyafetlerimizle kullanacağımızı her zaman göz önüne almalıyız. Abiye çantalar için de aynı durum geçerlidir. Abiye çantalar hem renkleriyle hem de tasarımlarıyla kıyafetimizle güzel bir uyum sağlamalıdır.

Vitrinlerde birbirinden güzel çantalar, değişik renkleri ve değişik tasarımları ile yerlerini aldı. Her fiyat aralığında dilediğiniz çantayı bulmanız artık eskisinden çok daha kolay. Bir bayanın her zaman şık olması için gardırobunda birden fazla çantası olması gerekir. Çantalarla hem daha şık olmalı hem de ihtiyacınızı daha rahat karşılamalısınız. Bu yılın yaz çantaları da gerçekten çok şık ve güzel model çeşitliliğine sahipler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir