Burberry çanta modelleri 2016

Pre-Fall Burberry çanta modelleri 2016 lookbook’unu ikonik fotoğrafçı Juergen ‘Teller çekti. Çekimler eskiden Paris’in en büyük çok katlı mağazalarından biri olan La Samaraitaine binasında yapıldı. Muhteşem bina güvenlik önlemleri yeterli olmadığı için kapatılmış ve daha sonra LVMH tarafından satın alınmıştı. Bina otel, lüks dükkanlar ve ofis binalarını içeren bir yapı olarak hayata dönecek.

Büyük modaevleri Burberry çanta modelleri 2016 ara koleksiyonlarının sunumları için dünyanın dört bir yanında defileler yapıyor. Moda kulislerinde konuşulanlara göre Louis Vuitton’da bundan sonraki Pre-Fall’lar için büyük şovlar yapmayı planlıyor. Markanın CEO’su Michael Burke, mağazada en çok kalan, en yüksek adetli koleksiyonların bu sezon aralığından üretildiğini söylüyor. Kısaca, artık markalar ara koleksiyonları en az Burberry çanta modelleri 2016 ana koleksiyonlar kadar önemsiyor.

Louis Vuitton Pre-Fall 2016 koleksiyonu için kendi evini seçti ve Right Bank’teki yeni ofis binasında gösterişten uzak samimi bir sunum hazırladı. Şehir aynı günlerde Haute Couture Moda Haftasına da ev sahipliği yaptığı için, davetli editörlerin keyfi hayli yerindeydi.

Burberry çanta modelleri 2016

Burberry çanta modelleri 2016

Burberry çanta modelleri 2016

Burberry çanta modelleri 2016

Burberry çanta modelleri 2016

Son Moda Burberry çanta modelleri 2016, Yeni Burberry çanta modelleri 2016.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir