Koton çanta modelleri 2014

2014’ün en şık çanta modellerini görebileceğiniz Koton çantalarda senenin yeni renkleri ve yeni tasarımları göz dolduruyor. Kışın en güzel günlerinde ya da gece gezmelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller zevklerinize göre tercih edebileceğiniz tasarımlar içeriyor. Koton seven kadınlar için senenin yeni moda Koton çanta modellerini burada ele alıyoruz. Sizin için en güzel çanta modellerini burada bulabiliriz.

Koton yeni sezon çanta tasarımlarında doğal olarak öncelikle kışlık modellere yer veriyor. Elbette çanta da kışlık yazlık seremonisi pek çok olmayabilir ancak kumaş türü çantayı hangi mevsimde kullanacağınızı size anlatabilir. Süetler, deriler, yılan derisi desenler Koton çanta modellerinde bu yıl çok moda. Şık bir havası olması nedeni ile Koton çanta modelleri her zaman kullanılabilen ve sevilen çanta modellerini oluşturuyor. Bu anlamda gün içinde elinizdeki çantanın markası Koton ise ister yaz isterseniz kış aylarında kullanabilirsiniz. Markanın modellerinden bahsetmek gerekirse: Koton çanta modellerinde düz kumaşlar yerine desenli kumaşlar kullanılıyor. Daha çok dikişle kumaşa şekil verilen markanın koleksiyonunda kareli ya da sıralı dikişler çok beğeniliyor. Bunun dışında son zamanların en sevilen çanta modeli portföyler de Koton çanta tasarımlarında çok sevilen bir diğer parça. Bu anlamda bayanların abiyelerle olduğu kadar günlük kıyafetlerle de portföy kullandığı biliniyor. Koton çantalar için seçilen modellerden bir tanesi de yılan derisi. Bordo, siyah gibi koyu renklerde tasarlanan yılan derisi çantalar son derece şık duran modeller. Bu tür modeller gün içinde kullanmak için de son derece ideal modeller olabiliyor. Bunun dışında daha çok omuzdan ya da elden asılarak kullanılabilecek olan uzun ve büyük Koton çantalar da rahatlığına düşkün olan kadınlar için tasarlanmış. Bu tasarımlarda deri ya da şişme çanta modellerini kullanılmış. Bunun yanı sıra markanın spor ve enerjik yapısını ortaya çıkardığı da kesin.  Bu spor tarz modeller oldukça kullanışlılar. Geniş olmaları nedeni ile tercih edilen bu modeller aynı zamanda da şık duruyor.

Koton çanta modelleri 2014 sezonu için hem kullanışlı hem de şık modeller sunmaya devam ediyor. Çanta aradığınızda kullanabileceğiniz markanın modelleri modern olmasının yanı sıra dayanıklılar. Bir çantada şık model kadar kaliteli model de arıyorsanız elbette Koton çantaları mutlaka denemenizde yarar var. Her açıdan akıllı bir seçim olabilecek Koton çanta modelleri yeni sezonda sizleri bekliyor.

En güzel koton çanta modelleri burada: koton çanta modelleri 2014

Latest Comments
  1. AlkolizeEkiplerAmiri 04 Aralık 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir