Michael Kors Çantalarıyla 2014 Yaz Sezonu

2014 yaz sezonu yaklaşmaya başladı ve moda trendlerinin ortaya çıkması ile birlikte kadınların da şıklık yarışı da başlamış oldu. Birbirinden güzel kıyafetlerin yer aldığı bu sezonda aksesuarlara çok rol biçilmiş durumda. Kıyafette ne kadar şık olursanız olun, aksesuarlarla tamamlamadan asla farklı olamayacağınız bu sezonda, Michael Kors sizler için mükemmel çanta tasarımlarına imza attı. Michael Kors gündelik kullanımda kadınlara büyük rahatlık sağlayan o geniş çantalarını yeniden tasarladı ve efsane olmaya kararlı olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Sezonun ön plana çıkan renklerinden olan mavi, zümrüt yeşili, gül kurusu, fuşya ve kırmızı gibi canlı renklerin yanı sıra uçuk renklerden kum rengi, bej, açık kahve tonları, siyah ve beyazın da kullanıldığı deri, süet ve rugan çantalar şıklıkları ile göz kamaştırıyor. Deri ve süetten yapılmış Michael Kors çantaları da rahat bayanlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstelik sırt çantası tasarımlar ince bir noktada tasarlanıyor ve istendiğinde çapraz kullanım avantajı da sunuyor.

Bu sene geçen senelerden farklı olarak tasarlanan şeffaf çantalar ise oldukça gözde olacak gibi duruyor. İçini gösteren bu çantalar rengârenk ve ya tek renk alternatifleri ile karşımıza çıkıyor. Oyuncak çantaları andıran bu şeffaf tasarım çantalar hem esprili hem de değişik oluşuyla sizin de farklılığınızı sergileme olanağı sunuyor. Ayrıca şeffaf çantalar için şeffaf ayakkabılar da tasarlayan Kors, bu yaz sezonu oldukça iddialı olacak.

Özel günler için tasarlanan portföy çantalarda ise genelde soft renkler tercih edildi. Zincirler ve zımba detaylar ile dikkatleri çeken bu çantalarda yer yer taş işlemelerde kullanıldı. Plajlarda da görmeye alışık olduğumuz çanta, bu sene Hawaii tarzını yansıttı ve hasır veya kotlardan yapıldı. Kot çantalar kendilerine uygun bikinilerle spor ve cool bir imaj verirken, hasır çantalar, hasır şapkalarınız ve Hawaii tarzı bikinileriniz ile sizi oldukça gösterişli hale getirecek. Değişik aksesuarlarla süsleyebileceğiniz bu çantalara kendinizi yansıtan süsleri, boncukları ve hatta bileklikleri takıp orijinal fikirler üretebilirsiniz. 2014 yaz sezonunda Michael Kors çantaları ile farkınızı ortaya koyun ve her daim şık olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir