Örgü çanta modelleri

Örgü çanta modelleri her zaman klasik ve şık bir seçimdir. Bu nedenle çoğu zaman modanın önde olan modellerini kapsar. Ancak son zamanlarda örgü sanatı da değişiklik göstererek daha modern ve kullanışlı çantalar hazırlanmasına yardım edebiliyor. Bu anlamda tarzınıza göre farklı modellerini görebileceğiniz örgü çanta modelleri başta spor tarzı seven kadınlar olmak üzere her tarza ayak uydurabiliyor. Örgü çanta modellerini demode bulanlara bizden bir uyarı: bu senenin yeni modası örgü çanta modelleri.

Örgü çanta modellerini düşündüğünüzde illaki komple örgü bir model olmasına gerek yok. Elbette kendiniz tasarladığınızda bu tür modelleri deneyebilirsiniz ancak örgü çanta tasarımlarında ufak detaylar kullanılarak farklı modeller hazırlanabiliyor. Farklı materyallerin bir araya getirilerek hazırlandığı modellerde örgü çanta modellerine en çok yakışan malzemenin deri parçalar olduğunu söylemek gerek. Renkli deri parçaları ile birleşen modeller görebileceğiniz gibi sapı örgü olan çanta modelleri de bu kategoride yer alan modeller içeriyor. Bunun dışında örgü çanta modelleri 2014 tasarımları çok basit ya da sıkıcı modeller içermiyor. Senenin yeni modası olan örgü çantalar arasında kullanışlı ve bir o kadar güzel ürünler var. Bu tarz modellerde tasarımları genişletmek mümkün. Modeller arasında görebilecekleriniz arasında inci iri boncuklarla tasarlanan modeller yer alıyor. Bu tarz örgü çantalar daha çok klasik tarzı olan ya da abiyeyi daha sık kullanan kadınlar için uygun bir model. Her zaman kullanabileceğiniz modeller olsun diyorsanız örgü çanta olarak tasarlanan geniş modelleri tercih edebilirsiniz. El örgüsü yapılan modellerde çok fazla detay olmuyor. Ancak geniş iç hacmi nedeni ile tercih ediliyor. Bunun yanı sıra oval kesimli olmaları da spor havasını seven kadınlar için cazip geliyor.

Örgü çanta modellerini hem kış hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz. Kış için daha çok kullanılan örgü çanta modelleri çok küçük ya da orta hacimli modeller içeriyor. Bu tarz modellerde genelde koyu renkler hakim. Bunun dışında yaz aylarında da örgü çanta kullanabilirsiniz. Kışın aksine rengarenk modellerin yer aldığı yazlık örgü çanta modellerinde ince iplikler de kullanıldığı için hafif ve taşıması daha kolay modeller hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir