Portföy çanta modelleri 2013

Her ne kadar küçük olsa da şıklığı ile göz kamaştıran portföy çanta modelleri abiye kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Giydiğiniz şık bir abiye elbiseyi daha güzel ve şık gösterebilecek portföy çantalarda farklı detaylar yer alabiliyor. Bu şekilde kıyafetinizde şık bir detay kullanmış olacağınız gibi modelinizi de tamamlamış olacaksınız. Özellikle özel bir zaman kullanılan elbiselerde portföy çanta çok şık bir ayrıntıdır. Bu nedenle de eğer bir abiye giyiyorsanız ya da özel bir yere gidiyorsanız portföy çanta almadan gitmeyin.

Portföy çanta modelleri de tıpkı elbiseler gibi gidilecek yere göre farklı modeller içeriyor. Bu modellerde ışıltılı ya da taşlı modelleri daha çok davet ya da açılış gibi organizasyonlara giderken kullanabilirsiniz. Üzerinde küçük işlemeler barındıran ya da taş ya da payet işlemeler kullanılan portföy çantalar giydiğiniz abiyeyi tamamlamak için yeterli olacaktır. Bunun dışında kumaş seçiminize göre deri portföy çanta da kullanabilirsiniz. Aslında portföy çanta her zaman kullanılabilecek bir model. Gündüz dışarı çıkarken daha mat renkli modelleri kullanabilirsiniz. Hem gün içinde taşımak size kolaylık sağlar hem de abartısız durur. Bunun dışında eğer gece dışarı çıkıyorsanız yine abiye çanta modellerini deneyebilirsiniz. Ancak siz daha sade modeller arıyorsanız deri ya da süet kaplama portföy çantaları tercih edin. 2014 portföy çanta modellerinde yılan derisi görünümlü modeller sıklıkla yer alacak. Bu nedenle modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız siz de yılan derisi görünümlü bir portföy çanta alın. Bunun dışında zincir askılı portföy çanta modelleri 2014’te tekrar karşımıza çıkan modellerden bir tanesi. Özellikle mini bir elbise giydiğinizde bu modeller elbisenizi tamamlamak için birebir olacaktır.

Portföy çanta modelleri askılı ya da askısız olarak tasarlanabiliyor. Ama daha fazla alternatif oluşturmak asına askılı modelleri kullanmanızda yarar var. gün içinde ya da gece dışarı çıkacağınız zaman zincir askılı bir portföy çanta kullanabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir nokta daha. Günlük olarak kullanabileceğini bir modelde portföy çanta modeli tercih edecekseniz taba mat renkli modelleri deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir