Stradivrius 2015 çanta modelleri

Bayanların kıyafetlerini tamamlayıp şıklıklarına şıklık katan en önemli aksesuarlardan bir tanesi de çantalarıdır. Bu kadar önem taşıyan bir aksesuarın seçimi konusunda da birçok kriter söz konusu olabilir. Görünümünden kullanımına kadar her yönüyle bayanların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar gerçekleştiren Stradivrius 2015 çanta modelleri koleksiyonu birbirinden güzel tasarımlarıyla beğeni kazanıyor. Stradivrius 2015 çanta modelleri oldukça zarif ve kullanışlı modeller içeriyor. Kendi içerisinde birçok alt kategoriye ayrılarak bayanların bulunacağı her ortamda kullanabilecekleri tasarımlar gerçekleştiriyorlar.

2015 Stradivrius çanta modelleri koleksiyonuna göz atacak olursak en çok ilgimizi çeken modellerin başında Stradivrius zımbalı çanta modelleri geliyor. Son yıllarda birçok kıyafet ve aksesuarda zımba detayına rastlamak mümkün. Stradivrius da çanta modelleri koleksiyonunda bu detaylara oldukça fazla yer vermiş. Özellikle zarf çanta modelleri Stradivrius koleksiyonunda ilk sıralarda yer alıyor. Kolay taşınabilir olması ve şık görünümüyle bayanların beğenisini kazanıyor. Stradivrius 2015 çanta modelleri koleksiyonunda ilgi gören bir diğer model ise zincirli çanta modelidir. Stradivrius zincirli çanta modelleri 2015 koleksiyonunda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Siyah renkle uyum sağlayan zincir detayı farklı renklere de uygulanabiliyor.

İlkbaharın gelmesiyle birlikte tüm vitrinler rengarenk görüntüleriyle iç açıyor. Stradivrius 2015 çanta modelleri de sayısız renk seçeneğiyle ilkbahara uyum sağlıyor. Koleksiyonda ağırlıklı olarak siyah, yeşil, kahverengi ve pembe renklere rastlanıyor. Siyah çanta modelleri Stradivrius 2015 koleksiyonunda en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Stradivrius yeşil çanta modelleri de ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan leopar ise Stradivrius 2015 çanta modelleri koleksiyonunun en göz alıcı modelidir diyebiliriz. Leopar desenli Stradivrius 2015 çanta modelleri hem çekici görünümüyle hem de birçok renkle kombine edilebilmesi nedeniyle çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Stradivrius 2015 çanta modelleri fiyatları modele ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. Deri Stradivrius çantalar 2015 sezonunda en yüksek fiyatlı çantalar arasında yer alıyor. Çanta üzerinde kullanılan detaylar da fiyat konusunda belirleyici olabiliyor. Zımbalı çantalar Stradivrius 2015 sezonunda deri çantalara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir