Bayan blazer ceket modelleri

Bayan blazer ceket modellerinde kullanabileceğiniz farklı markalar var. Zara, İpekyol, Mango, Defacto ya da Gap hepsinde farklı modeller ama şık ama güzel tasarımlar. Kombinlere geçmeden önce bu kışın en sevilen modellerine biraz bakalım. Bu yıl özellikle kış ayları içi bayan blazer ceketleri kışlık kalın kumaşlı tasarımları ile öne çıkıyor. Bu anlamda kullanılan modellerde kırçıllı ya da süet tasarımlar kullanılabiliyor. Bayan blazer ceket için biraz farklı ama şık bir tasarım olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz modelleri iş yaşamında kullanabilir mesela. Bunun dışında kullanılan modellerde daha ince ve hafif kumaşlar kullanılıyor. Biraz daha klasik kesimler yer alsa da sunulan tasarımlarda kol ya da yaka detayları ile spor bir görüntü sağlanmış durumda. Marka tercihlerini size bırakıyorum ama mağazaları gezerken esinlenebileceğiniz birkaç bayan blazer ceket modeli daha sunabilirim.

Bayan blazer ceket tasarımlarında renkler de bayanların ilgisini çeken bir etken. Siyah ve lacivert en sık kullanılan iki renk elbette. Bunun dışında aradığınız ya da sevdiğiniz renkleri de modellerde görebiliyorsunuz. Klasik tasarımlar artık yerini daha canlı ve modern kesimli tasarımlara bıraktığı için bayan blazer ceket modellerinde istediğiniz renkleri kullanabiliyorsunuz. Beyaz, kırmızı, yeşil ya da sarı da tercih edebileceğiniz renkler olabilir.

Sıra kombinlerde. Bu yıl ceket kombinlerinde pantolon ve etekler kullanılıyor. Günlük yaşamınızda da bu modelleri kullanabileceğiniz için bayan blazer ceket modelleri 2015 koleksiyonlarını dikkatli incelemeniz gerekiyor. Her ne kadar rahat bir kıyafet seçmiş olsanız da kotlarınızın üzerinde ya da tişörtlerinizin üzerinde de bayan blazer ceketleri kullanabilirsiniz. Tek renkli modellerini ekose eteklerle ya da pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Özellikle dar paçalı pantolonlarla bu yıl ceket kombinleri sıklıkla kullanılabiliyor. Kısacası bu yıl kombinlerinize biraz değişiklik biraz renk katmak için bu ceketleri kullanabiliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir