Deri Ceket Ve Mont Kombinleri 2014

Deri ceketleri özellikle eskiden motosiklet kullananlar giyerdi. Bu durum yakın zaman kadar böyle idi. Zamanla rockçılarda deri ceketleri kullanmaya başlamıştı.  Deri ceketler motor tutkunları ve rock müzik sevenlerin  tercih etmeye başladığı kısa zaman sonrasında neredeyse herkese yayılan  bir ürün ve tutku halini almıştır. Artık günümüzde hemen hemen herkesi gardırobunda en az bir adet deri ceket bulmak mümkündür. Deri modasını uzun yıllar kaybetmeyecek, kolay kolay eskimeyecek bir mamuldür. Bu yüzden alacağınız klasik, iyi bir kesime ve aynı zamanda modele sahip bir deri ceketi uzun yıllar farklı materyaller ile kombinleyerek kullanabilir, doğru parça seçimleriniz ile bulunduğunuz zamanda modayı yansıtabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte iyi model ve kesime sahip olan bir deri ceket ile vücut kusurlarınızı kapatabilir olduğunuzdan çok daha ince görünebilirsiniz. 2014 deri ceketlerde son derece şık ve asil gösteren modeller mevcuttur. Tek yapmanız gereken size yakışacağını düşündüğünüz deri ceketi almak olacaktır.

Elbette tek başına bir deri ceket size hissetmek istediğiniz duyguyu vermeyebilir bu yüzden deri ceketinizi pantolon, etek ve ya tayt altına giyeceğiniz şık bir bot ile kombinleyebilirsiniz.2014 sezonunun en gözde kombinleri arasında deri ceket ve bot kombinleri yer almaktadır. Kruvaze kesim ve metal fermuar ayrıntılı bir deri ceket ile dar kot pantolon giyip deri ceketiniz ile aynı ya da benzer detaya sahip olan bir bot ile şıklığınızı tamamlamış olabilirsiniz. 2014 bayan botlar adeta şıklığınıza şıklık katmak için tasarlanmış. 2014 modasının en gözde trendi deri ceket ve bot kombini olacaktır. Bu nedenledir ki bayanlar 2014 deri ceket modellerine göz gezdirirken aynı zamanda  ceket – ayakkabı kombinini  de dikkate alarak  2014 bot modellerine de bakmayı ihmal etmeyeceklerdir.

Bayan bot modelleri 2014 ‘te özellikle zımbalı, topuklu modeller olmuştur. Deri ceket ve bot kombinleri 2014’ te önemli olup bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur deri ceketinizde kullanılmış olan apolet, fermuar, zımba gibi malzemelerin tercih ettiğiniz botunuz ile de uyum içerisinde olması iki ayrı duygu ya da karakteri değil tek bir karakter ve duygu olarak bütünlük içerisinde olup, o an çevrenizdekilere sizin hissettiklerinizi ve hissettirmek, ifade etmek istediklerinizi doğru bir biçimde verebilmesidir. 2014 deri ceket ve 2014 bayan bot modellerinde bir çok firma kullanıcısına birbirinden farklı tasarımlar sunarak, kullanıcının karar verme aşamasını da yapmış olduğu bu tasarımlar ile zorlaştırmıştır. 2014 deri ceket ve bot kombini yapmak isteyenlere binlerce marka ve modeller arasında seçim yaparken kolay gelmesini diliyoruz.

Görsel: Dericlub.com 

Burdada çok şık kombinler var: en güzel bayan kombinleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir