Uzun ceket modelleri 2015

Uzun ceket modellerinde kışın kalın kumaşlı modelleri kullanılıyor. Siyah, gri ve bordo renkli uzun ceket modelleri bu kış çok seviliyor. Buna ek olarak işte, günlük yaşamda ya da gece dışarı çıkarken kullanılabiliyor. Uzun ceket modeli olarak tasarlanan yün yaka salaş modeller farklı bir tasarım. Biraz daha dikkati bir kombin istese de uygun tasarımı bulduğunuzda son derece zarif ve şık bir model olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında uzun ceket modellerinde klasik kalıplı modelleri göreceksiniz.  Eskilerin yeniden moda olması gibi. Bu yıl kullanılan uzun ceket modelleri çok öncelerin ceket tasarımlarına çok benziyor.

Biraz daha nostalji seven bayanlar için bu tarz uzun ceketler çok kullanışlı olacaktır. Çok sade değil ama çok gösterişli de değil. Orta kararda bir uzun ceket yani. Farklı tasarımlar da markalar başta olmak üzere çeşitli koleksiyonlarda yer alıyor. Son zamanlarda en çok kullanılan uzun ceket modeli belden kasılan modeller. Bu modeller o kadar zarif ki. Mini eteklerinizle ya da pantolonlarınızda hatta elbiselerinizle bile bu tarz uzun ceketleri kullanabilirsiniz.

Uzun ceket modellerinde genellikle mini etek kombinleri güzel durur. Ben size bunun dışında birkaç alternatif sunayım. Deri bir pantolon üzerinde uzun ceket kullanabilirsiniz tabi renk uyumu dahilinde. Bunun dışında özellikle dar paçalı pantolonlarınızda biraz daha geniş ya da vatkalı uzun ceketleri kullanabilirsiniz. Bir başka kombin fikri de uzun etekler. Uzun ceket modeliniz siyah renkli ise bordo bir etek kullanabilirsiniz. Bu yıl etekler de renkleri ile dikkat çekiyor çünkü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir