Dar Elbise Modelleri 2014

Geçtiğimiz sezonlarda kloş, pilili elbiseler her bayanın tercihleri arasında yer alıyordu.Dar elbise modelleri 2014 yılında çok fazla öne çıkan harika bir tasarımdır. Bayanlar vücut hatlarını gizleyen modellerden çok oturan elbiseleri severler. 2014 dar elbise modelleri arasında çok farlı tasarımlar görülebilir. Günlük ya da abiye olarak istediğiniz ortama göre tasarım seçmek mümkündür. Straplez dar elbise 2014 yılında iki renkli ve tek renkli olarak hareketli bir sezon olacaktır. Ön ortasında beyaz parça ve yanlardan siyahın tablo gibi geçmesi dikkat çekiyor. Dar elbiseler 2014 sezonunda her bayanın en sevdiği tasarımların arasında yerini almaya başlamıştır. 2014 uzun dar elbiseler arasında balık etek ve sonrasında uzun bir kuyruk özel davetlerde rahatlıkla giyebileceğiniz modellerdendir.

Payetli dar elbiseler 2014 sezonunda kreasyonların en gözde parçaları arasında olacaktır. Her tarafı pullu kısa, dekolteli ve dar elbiseler ile bayanlar cesurca giyeceklerdir. 2014 payetli dar elbise modelleri sadece kısa değil uzun tasarımlar ile de yerini alacaktır. Dar elbise 2014 resimleri için detaylı bir şekilde araştırma yaparak hem çizgileri, hem de renkleri de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu sezonda neon renkleri kadar koyu renklerde bulunacaktır. 2014 dar elbise resimleri arasında volanlar, degaje yakalar, sıfır kollar, yarım kollar ve daha değişik çizgiler görülecektir. Dar elbise modeli sayesinde istediğiniz ifadeyi rahatlıkla sağlayacaksınız. Dar elbise tasarımları kadınların harika vücut hatlarını ortaya çıkartmakta önemli bir rolü vardır.

Dar elbise tasarımları 2014 sezonunda süper mini modellerden, midi ve maksi modellerde yer alacaktır. Yerine, kişiye göre boyları değişebilmektedir. 2014 dar elbise tasarımları gipürler ve dantellerin işlendiği sezon olacaktır. Kadife, payetler, tüllerin çok yoğun olduğu sezon hakimliği görülüyor. Dar elbise 2014 tasarımları arasında geçmiş yılların tasarımları en çok kullanılan çizgileri ağırlıktadır. Bordonun cazibesi gece davetlerde kendinizi ön plana çıkartmak için ideal olacaktır. 2014 dar elbise fiyatları arasında çok fazla değişiklik olmayarak herkesin bütçesine hitap edecektir. Dar elbise 2014 fiyatları sayesinde dilediğiniz modeli üzerinizde taşıyacaksınız. Dar elbiseler sayesinde iş ortamında bile rahatlıkla giyebileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir