Pullu elbise modelleri

Pullu elbiseler her zaman dikkat çekici ve yerine göre kullandığınızda çok şık duran elbise modelleridir. Eğer seçtiğiniz yere uyum sağlıyorsa kıyafetiniz son derece şık olabilir. Ancak pullu elbise seçerken nasıl bir model almalısınız seneni son modası pullu elbiseler nelerdir ya da hangi kombinlerde pullu elbise modelleri daha iyi durur öğrenmek istiyorsanız sayfamızın devamına göz atın!

Pullu elbise modelleri göze batmak istediğinizde size yardımcı olabilecek kolay ve basit bir seçimdir. Bu anlamda elbette elbisenin tamamı pul işleme olan modelleri kastediyoruz. Bunun dışında bu modeller mini ya da uzun boy olarak farklı ürünler içeriyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta pullu elbise modelleri diğer kıyafetlere göre daha ağırdır. Bu nedenle eğer bütün gece ayakta kalmanız gerekecekse kısa pullu elbise modellerini tercih etmeniz size kolaylık sağlar. Bunun dışında uzun pullu elbiselerde işlemesine göre şık modeller içerebiliyor. Pullu elbise modellerinde yoğun ya da sade tasarım pullu elbise tasarımları yer alır. Bu anlamda elbisenin üst ya da alt kısmında kullanılan işlemeler daha sade pullu elbise modeli olarak tanımlanır. Ancak modeli biraz daha abartmak biraz daha göze batmak isterseniz yoğun pul işlemeli elbise modellerini kullanabilirsiniz. Bu modellerde zevkinize göre renk seçimi yapabilirsiniz. Çünkü modellerin genelde pek çok rengi tasarlanır. Yaka tasarımlarında farklılık görebileceğiniz bu modellerde askılı, dik ya da bisiklet yakalar sıklıkla kullanılan yaka modelleri. Görsellerimizde de görebileceğiniz gibi pullu elbiseler arasında uzun kollu kayık yaka tasarımlar da var elbette. Bunun dışında modellerin streç olması da bir başka özellikleri. Genel olarak pullu elbiseler streç olarak tasarlanıyorsa şık duruyor.

Pullu elbise modelleri 2014 kataloglarında abartılı modelleri bulabileceğiniz gibi daha sade modelleri de bulabilirsiniz. Ara ara deri, şifon ya da tül kullanılan modeller de var ve elbette abiye olarak son derece şık duruyor. Eğer bir abiye almaya karar verdiyseniz ve seçiminiz pullu elbise modellerinden yana ise öncelikle vücut tipinizi göz önüne almanız gerek. Dar ve kalıplı modeller olacağı için modeli önemli olacaktır. Bunun yanı sıra pullu elbise seçerken mat renkli, zincirli portföy çanta ve platform topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Latest Comments
  1. MRS. RANCH 04 Aralık 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir