Adil Işık Yazlık Etek Modelleri

Adil ışık yazlık etek modellerini hala görmediyseniz hemen hiç vakit kaybetmeden Adil ışık satış mağazlarına uğramalısınız. Adil ışık yazlık etek modelleri 2014 yılının trendleri ile hem uyumlu hemde her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımları içeriyor. 2014 Adil ışık yazlık etek modellerinde sezonun trend renklerini ve çizgilerini bulacaksınız. Tasarımları arasında günlük yaşantınız için ve özel günleriniz için birbirinden farklı ve şık yazlık etek tasarımlarını bulacaksınız deriz. Adil ışık yazlık 2014 etek modellerinde tek renk ve desenli modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. En göze çarpan yazlık etek modellerinden bir tanesi olan fırfırlı ve leopar desenli yazlık etek modellerini çok beğeneceksiniz. Sezon renklerinden sayılan mavi ve beyaz tek renk yazlık etek modelleri ile çok şık görüneceksiniz.Rahat ve kullanışlı tasarımların yer aldığı Adil ışık yazlık etek modelleri bayanlarımızın özellikle de genç kızlarımızın çok fazla dikkatini çekiyor.

2014 Adil ışık yazlık etek modellerinde dantel ve tül detaylar ön plana çıkıyor. Bu modellerin yanıısra sezon trendi sayılan şifon kumaşlardan tasarlanmış yazlık etek modeli sezona damgasını vurmuş diyebiliriz. Adil Işık Beyaz  Etek Modelleri 2014  yaz  sıcaklar ile birlikte bayanların ilgisini çeken etek modellerinin başında mini etekler geliyor.Ünlü markanın 2014 için hazırladığı bu etekler ile bu yaz çok daha şık görüneceksiniz.

Renkler olarak da genellikle beyaz ,sarı ,siyah, kırmızı, mavi ,ve baharın rengi yeşilin en güzel tonları seçilerek canlı renklere  çok fazla yer verilmiş. 2014  Adil ışık yazlık etek modellerinde ince ve hafif kumaşlardan tasarlanmış uzun etek modelleri ile bu yaz sezonunda çok rahat edecek ve çok zarif görüneceksiniz. Adil ışık firmasının yazlık etek 2014 modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir