Bacakları uzun gösteren etek modelleri

Bayanlar kıyafet hilelerini bilenler özellikle hangi modelin kendilerine yakışıp hangi modelini yakışmayacağını kolaylıkla bilirler. Boyu uzun bayanlar bacakları uzun gösteren etek tercihi yapacaklarsa düz modelleri tercih etmelilerdir.  Düz ve 2014 -2015 yıllarının modası uzun etek modelleri bayanları daha havalı göstermektedir. Düz ve desensiz etek bu yılın modaları arasındadır. Keza hiç modasını kaybetmeyen çiçek desenli uzun boylu bayanların tercihlerindendir. Çiçek desenleri boyu kısa bayanlar içinde ideal modalardandır. Yaz kumaşlarından keten ve pamuklu çiçek desenli etekler bayanların vazgeçilmezlerindendir.

Sadece etek ve üst giyim değil asıl sizi güzel gösterecek giyim hilelerinden olan topuklu sivri ayakkabılar sizin boyunuzu etek altında giydiğiniz taktirde daha da uzun göstermesine yetecektir. Özellikle yılın modası mavi beyaz çiçekli elbiselerin altına giyebileceğiniz beyaz transparan topuklu ayakkabılarla daha da şık olabilirsiniz. Dar ve düz dize kadar inen eteklerle özellikle siyahın asilliğinin kullanıldığı bir modelle bacakları uzun göstermek mümkün.Daha çok kısa ve zayıf bayanların tercihleri arasındadır. Bu tarzda giyinmek .

Boyum kısa nasıl uzun boylu gözükürüm sorusunun cevabı;diz altında biten etek ve yüksek topuklu ayakkabı seçimiyle mümkündür . Özellikle düz renkte kombinleyeceğiniz diz altı eteğinizle ve giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabınızla bacakları uzun gösteren giyim hilesini yapmış olursunuz .Uzun etekler her zaman genellikle bacakları uzun gösterir.Uzun etekleri her yerde daime giyebilirsiniz.Etek modelleri her yerde her zaman giyebilirsiniz. Uzun eteklerle her daim şık gözükürsünüz.

Gerek çiçek desenli bacakları uzun gösteren etek modelleri her zaman şık gözükürsünüz. Çiçek desenli etek üzerine düz aynı kumaşla bluz ya da gömlek giyebilirsiniz. Etekler yaz günlerine de rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı renk etek ve çorap,ayakkabı ile tamamlanan giysiniz sizi çok şık klasik ve uzun boylu bir bayan olduğunu izlenimini uyandıracaktır.

Giyilecek kumaş tarzı size yansımalıdır.Kaliteli olması mühim değil kumaş size kişiliğine adapte olmalı sizi olduğunuzdan rahat hissettirmeli ve şık bir bayan havası vermelidir. Etek boyu o kadar mühim olmasa da düz yada pileli kesilmiş dikilmiş eteklerle boyunuzu uzun yada sizi olduğunuzdan zayıf gösterme yolunu bulabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir