En yeni etek modelleri 2015

Her kadının zevki ve beklentisi farklıdır. Bu nedenle tercih ettiği kıyafette farklıdır. Her ne kadar birçok model olsa da en yeni etek modellerini ararken kararsızlığa düştüğümüz anların sayısı çoktur. Bu nedenle bu bölümde en yeni etekleri sizler için buraya taşıdık. Geçtiğimiz yılların sevilen modeli kalem etekler bu yıl da oldukça kullanışlı olan parçalardan bir tanesi. Hem kalıbı hem de desenli ve tek renk seçeneklerinin olması kalem etekleri bu yıl en yeni eteklerin ilk sırasına alıyor.

Bu tarz etek modelleri çok kullanışlı oluyor. İşe giderken giydiğiniz bir kalem eteği akşam dışarı çıkarken de kullanabilirsiniz. Yani hem günlük hem de abiye olarak kullanabiliyorsunuz. Yaza ve kışa göre de kumaş dokusunda farklılık gösteren modelleri var. Yünlü ve kazayağı desenli modelleri bu kış en sevilen ve en yeni olan etek modellerini oluşturuyor. Bu tarz modelleri blazer ceketlerle, şık bir gömlekle kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında uzun çizme ya da topuklu bir botla da kullanırsanız son derece şık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Bu yıl yeni sezon etek modellerinde mini etekler de yer alıyor. Kalın pilelerin kullanıldığı ya da şifon kumaşların kullanıldığı en yeni etek modelleri bu yıl çok sevilecek gibi. Yaz aylarında bu tarz modeller belki kullanışlı olur ama dolabınıza şimdiden bir tane koyabilirsiniz. Kullanılan bir başka model de önü kısa arkası uzun modeller. En yeni etekler arasında en iddialı modellerden bir tanesi olduğu kesin. Bu modellerin de günlük ya da abiye olarak kullanılabilecek özellikle tek renk modelleri son derece güzel görünüyor. Bu tarz modelleri seçerken tek renkli seçim yaparsanız eteğin modeli daha çok öne çıkar.

Moda var oldukça en yeni etek modelleri de var olmaya devam edecek. Modanın gerisinde kalmadan, hem gün içinde hem de özel günler için kullanabileceğiniz en yeni etek modellerini her zaman burada bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir