Kalem Etek Modelleri 2014

Kalem etek modelleri 2014 kesinlikle ilk başlarda biraz farklı gelen ancak geçtiğimiz sezonda tüm bayanlarda çok sık görüldü. Bu eteğini özelliği oldukça dar ve kısa bir modeldir. 2014 Kalem etek modelleri arasında bu sezon daha çok yüksek bel modası hakim olarak değişiklik kazanıyor. İncecik eteklerin belleri yüksek olduğu için artık gömleklerinizi etekleriniz içine vereceksiniz. Kalem 2014 etek modelleri arasında eteğin basen kısımlarındaki volanlar hareketlilik kazanıyor. Kalem 2014 etek modası rüzgar gibi eserek birçok bayanın en çok tercih ettiği tasarımlar arasında olmayı başarmaktadır. Gittiğiniz her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz bu modellerin altına elbette opak çoraplar giyilecektir. 2014 yüksek bel kalem etek modelleri mini olarak tercih ederek altına opak çorap kesinlikle doğru giyinmenin en ince ayrıntısıdır. Geçen sezonda kısa olan etekler bu yıl daha uzun bir şekilde geliyor.

Fiyonklu kalem etek modelleri 2014 sezonunda yüksek bellerin ön kısmında ufak bir hareket sağlıyor. Kalem etekler düz ve dar olduklarından dolayı kloş etekler gibi olmasını beklememelisiniz. Kemerli kalem etek model 2014 sezonunda da yoğun olarak kullanılsa da ufak ayrıntılar hareket veriyor. Kalem etek fiyatları 2014 sezonunda çok yüksek değil aksine herkesin bütçesine hitap eden fiyatlar ile geliyor. 2014 kalem etek fiyatları sayesinde dolabınızı ve kendinizi yenilemenin tadını çıkartacaksınız Kalem 2014 etek fiyatları birkaç adet değişik tarzlarda kısa, uzun, ara boy şeklinde kesimleri hemen alacaksınız.

Kalem 2014 etek resimleri arasından kendi tarzınıza göre olanı anında yakalayabilirsiniz. 2014 sezonunda bordo renk ile daha çok kendini çekmektedir.Kalem 2014 yırtmaçlı etek tasarımları oldukça fazla görülecektir. Uzun kalem eteklerin tek taraflı boydan boya yırtmacı seksiliğinizi artırıyor. 2014 kalem hareketli etekler ışıltınızı ve tarzınızda olan yenilikleri rahatlıkla etrafınıza saçacaksınız. Özellikle zayıf olanlar bu model ile anında süper vücutlarını gösterecektir. Kalem 2014 etek tasarımları arasından kesinlikle her bayan kendine göre olanı bulacaktır. Bu sezon daha çok yüksek bel ön plana çıkarak yeni stilleri hayatınıza yansıtabilecektir. Kalem etek 2014 modelleri ile baştan aşağı kendinizi yeniden yenilemenin tüm güzelliklerini yaşatıyor.

Yeni sezon kalem etek modelleri burada: kalem etek modelleri 2014

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir