Koton etek modelleri 2015

Koton etek modelleri özellikle yaza damgasını vuracak şifon tül etek modelleri ile geçtiğimiz yıl çok sevilmişti. Bayanların taleplerini dikkate alan marka bu yıl da tasarımlarında tül kaplama modellere yer vermiş. Özellikle yaklaşan yılbaşı partisi için ideal bir seçim arıyorsanız tül kaplama Koton etek modellerini kullanabilirsiniz. üzerine sade ya da payet işlemeli bir bluz kullanarak kombinleyebilirsiniz. Markanın koleksiyonu göz alıcı modelleri ile devam ediyor. Bu yılı Koton etek modellerinde sınırlar yok. Yani her zevke uygun modeller görebilirsiniz. mini seven bayanlar için diz boyu ve diz üstü tasarımlarda canlı ve saten kumaşlı tasarımlar yer alıyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz yıl ilgi gören piliseli etek modelleri de Koton etek modellerinin sevilen parçalarından bir tanesi.

Sade bir tasarım gibi görünse de şık bir bluz ya da gömlek ile birlikte kullandığınızda Koton etek modelleri son derece şık bir kombin oluşturabiliyor. Bunun yanı sıra çiçek desenli modeller de ilkbahar ve yaz aylarının sevilen modelleri olacağa benziyor. Kış aylarında da Koton etekleri kullanmak isteyen hanımlar için diz boyu ya da daha uzun tasarımlar sunuluyor. Bu anlamda pamuk-polyester karışımlı kumaşların kullanıldığı Koton etek tasarımlarında düğme ya da kemer gibi aksesuarlar yer alabiliyor. Bunun dışında kalın, belden lastikli modeller de şıklık kadar rahatlık arayan bayanlar için ideal.

Sunulan pek çok Koton etek modeli bu yılın yüksek bel modasının hakim olacağını gösteriyor. Bu anlamda tasarlanan modeller özellikle bel hizasındaki boyu ile dikkat çekici. Bunun yanı sıra tasarlanan modellerde pastel ya da soluk renkler yok. Bunun yerine daha göz alıcı ve canlı renkler tercih edilmiş. Şıklığınızı gün içinde yaşamak istediğinizde Koton etek modellerini kullanabilirsiniz. sezonun yeni tasarımları 2015 Koton etek modelleri sizin için görsellerimizde de yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir