2014 İşlemeli gelinlik modeli ve tasarımları

Evlilik aşamasında gelinlik alış verişi yaşayacağınız en önemli aşamalardan biridir. Gelinlik modelini alış veriş öncesi hayalinizde yarattığınız tasarımı 2014 işlemeli gelinlik modelleri içerisinden seçebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak gelin adayları için oldukça vakit alıcıdır. İlkönce online sitelerinden işlemeli gelinlik modellerini incelemeniz ve sonra seçeceğiniz gelinlik tasarımına göre butiklere uğramanızda fayda var diyebiliriz. 2014 işlemeli gelinlikler de ön plana çıkan dantel işmeli gelinler, işlemeli balık etek gelinlik modeli, taş işlemeli gelinlik modelleri bu yılın en dikkat çekici ve göz kamaştırıcı gelinlikler olarak ön plana çıkıyor.

2014 sezonun da tül ve dantelin yanında saten kumaştan tasarlanmış gelinlik 2014 modeli de var. İşlemeler de yaldız sıkça kullanılırken gümüş iplikler ve hatta lacivert tonları bile kendine gelinlikler de yer buluyor. Motifleri tarif etmek gerekirse göz alıcı ve minimalist diyebiliriz. 2014 işlemeli gelinlik modelleri ve tasarımlarında son derece şık ve zarif olmanız için tasarlanmış gözüküyor. 2014 işlemeli  gelinlik modellerinde trend tasarımları arasında taş işlemeli öne çıkan tasarımlar arasında bulunuyor. Bu yılın en popüler gelinlik modeli de diyebiliriz. 2014 Dantelli işlemeli gelinlik modelleri ise çok iddalı bu sezon.

Gelinlik dünyasında birçok gelinlik çeşidi vardır. Bunların içerisinde yıllardır en dikkat çeken prenses gelinlikler oluyor.  Günümüzde prenses gelinlik 2014 modellerinde işlemeli prenses gelinlik modelleri her geçen gün daha çok ilgi görerek değişik tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Sezonun en çok beğenilen tasarımı olan işlemeli gelinlik tasarımların straplez bele kadar taş işlemeli etekleri kabarık prenses gelinlik modeli kızlarımz tarafından ençok ilgi gören işlemeli gelinlik 2014 modeli olmaktadır. Sizde eğer bir gelin adayı iseniz 2014 işlemeli gelinlik model ve tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir