2014 Kısa Gelinlik Modelleri

Genç kızların hayatlarındaki en önemli günlerden biri olan düğün günleri esasında yıllar öncesinden genel hatlarıyla tasarlanan bir gündür. Genç kızlar çocukluktan itibaren düğün ve gelinlik hayalleri kurmaya başlar ve yıllar geçtikçe bu modeller kafalarında şekillenir. Düğün günü çattığında ise gelinlik modelleri son şeklini alır. Bu derece önemli olan bir günde her şey kusursuz ve mükemmel olmalıdır. Özellikle gelin adayları tüm gün boyunca ortamdaki gözlere maruz kalacaklarından dolayı tüm detaylarıyla mükemmel görünmek isterler. Onlara bu mükemmel görünümü kazandıracak olan şey ise tabi ki seçmiş oldukları gelinlik modelleri diyebiliriz.

Sürekli değişen ve gelişen modayla birlikte gelinlik modelleri de oldukça değişkenlik gösterdi. 2014 gelinlik modelleri koleksiyonuna göz attığımızda en ilgimizi çeken modellerden bir tanesi de 2014 kısa gelinlik modelleri oluyor. Günümüzde uzun kuyruklu uzun duvaklı gelinlik modellerinin yerini kısa gelinlik modelleri almış desek abartmış olmayız sanıyorum. Öyle ki; her 3 gelinlikten 1 tanesi kısa gelinlik modeli olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca sizler için 2014 kısa gelinlik modelleri koleksiyonunu detaylı olarak incelemeye karar verdik.

Geleneksellikten biraz daha uzaklaşmış yeni nesil gelin adaylarının ağırlıklı olarak tercih ettiği 2014 kısa gelinlik modelleri giderek toplum tarafından da kabul görmeye ve beğenilmeye başlandı. İlk başlarda biraz yadırganan kısa gelinlik modelleri 2014 sezonuna girdiğimizde artık daha sık olarak tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Rahatlık açısından da tercih sebebi olan kısa gelinlik modelleri genellikle straplez olarak karşımıza çıkıyor. Ancak rahatına fazlasıyla düşkün olan gelin adayları askılı kısa gelinlik modelleri koleksiyonunu da tercih edebiliyor. Kısa gelinlik modelleri 2014 koleksiyonunda önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri de dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Dantel ve gipür gibi klasik detaylara çok fazla yer vermeyen 2014 kısa gelinlik modelleri daha çok saten ağırlıklı olarak tasarlanıyor. Tüllerden tasarlanan gelinlik modelleri ise daha az karşımıza çıkıyor. 2014 renkli kısa gelinlik modelleri koleksiyonu da dikkat çeken bir diğer koleksiyon oluyor. Renkli gelin ayakkabıları ile kombine edilen 2014 kısa gelinlik modelleri önümüzdeki yıllara da damgasını vuracağa benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir