2014 Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez tasarım her sezon gelinlikler üzerinde kullanılan ve vazgeçilmeyen bir yeri vardır. Sadece kişinin üzerinde doğru yeri bulmak gerekiyor. 2014 straplez gelinlik modelleri çok fazla düşük olmayacak ve yüksekte bulunmayacak şekildedir. Straplez gelinlik modelleri 2014 sezonunda düz ya da yuvarlak kesimler ile süslenecektir. Straplez 2014 gelinlik modelleri arasından bele kadar tam oturtma ve belden sonrası tül kabarıkları ile dikkat çekiyor. Gelinlik daima kişinin kendi vücut ölçülerine göre özel hazırlanmalıdır. 2014 straplez gelinlikler arasında göğüs üzeri tamamen işlemeli, tül detaylı ya da sade saten ile tercih edilebilir. Balık etekli straplez gelinlik 2014 sezonunda yerini alarak genç kızların hayal ettiği şekilde gelin olmalarını sağlayacaktır.

Ayrıca balık etek modeli kısa boylu kızlar için idealdir. Boyunu yukarı çekerek uzun gözükmesini sağlayacaktır. Straplez gelinlik resimleri için detaylı araştırma sonrasında istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. 2014 straplez gelinlik resimleri arasından bele kadar oturan tasarımlar çok fazla yer alıyor. Prense modeli ile bir araya gelmesi ayrı bir şıklıktır. Straplez 2014 gelinlik resimlerine dikkat ettiğiniz zaman göğüs kısmının açık olmadığını göreceksiniz. Straplez aşağıda olursa bu sefer göğüsler düşük ve sarkık görülecektir. Bundan dolayı straplez gelinlikler 2014 yılında muhteşem ölçü ve tasarımlarla yerini alacaktır. Gelinlik straplez modelleri 2014 yılının yine en çok tercih edilen tasarımlarının başındadır.

Ayrıca straplez gelinliklerde kolye kullanmak çok kolay olduğundan tercih fazladır. 2014 straplez gelinlik fiyatları kullanılan taş, gipür, kumaş ve diğer malzemelere göre değişmektedir. Ancak kollu bir model olmadığı için daima daha uygundur. Straplez 2014 gelinlik fiyatları sayesinde artık genç kızlar kendi hayallerine rahatlıkla kavuşacaktır. Taşlı straplez gelinlik 2014 yılında ön kısımda fazlası ile yerini alacaktır. Taş ve pullar gelinliğin bir bölgesinde muhakkak kullanılmalıdır. Tüllü straplez gelinlik modelleri 2014 yılında belden kat kat tül kullanılarak prense tasarım ortaya çıkacaktır. Gelinlik modelleri 2014 sezonunda her genç kızın hayallerini fazlası ile süsleyerek istediklerine kavuşmalarını sağlayacaktır. Birbirinden güzel malzemelerin ve tasarımın dokunuşları ile herkes istediği gibi gelin olmayı başaracaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir