2015 Gelinlik Modelleri

2015 gelinlik modasında binlerce  gelinlik tasarımı sizleri bekliyor. Yine çok iddaalı ve muhteşem gelinlik modelleri gelin adayı kızlarımzın hayallarini süsleyecek güzellikte.  Her yılın olmazsa olmazı straplez, taşlı, dantelli ve kabarık gelinlik modelleri bu yıl da yine ilk sıralarda yerini aldı.  2015 gelinlik modasında vintage görünümlü gelinlikler, kısa gelinlikler ve V yakalı gelinlikleri de sıkça göreceğiz.

Bu yıl özellikle Pronovias dantelli gelinliklerde öne çıkıyor.  Askılı, uzun kollu, straplez, A kesim, denizkızı veya kabarık modelleriyle tüm gelin adaylarının beğenisine hazır. 2015 gelinlik modelleri arasında her sezon ilk sırada yer alan straplez gelinlik modelleri yine ön sıralarda yerini almış.  Özellikle prenses ve balo tipi gelinliklerde yaka modelleri genellikle V yaka. Tercihinizi bu modelden yana kullanırsanız trendleri yakalamış olacaksınız.

Geçen sezon çok öne çıkan Vintage gelinlikler 2015 yılında da çok moda olacak.  Özellikle 50’li yıllardan ilham alan tasarımcılar modern vintage gelinliklere de göz kırpıyor. Bu yıl dantelli modellerin yanına taşlı modeller de eklendiği için kısa gelinlik modelleri çok revaçta.

2015 sezonunda öne çıkan gelinlik modelleri içerisinde V yaka gelinliklerle hem gizemli hem de çok seksi görüneceksiniz. Bu sezon her tasarımcının koleksiyonunda V yaka gelinlik modelleri mutlaka bulunuyor.

Gösterişten hoşlanmayan, rahatlık ve sadeliği ön planda tutan gelin adaylarının tercihi sade gelinlikler bu yıl da ön planda. Baştan ayağa tül ve dantellerden oluşan, tamamıyla şifon kumaştan tasarlanmış, omuzları düşük, straplez veya bisiklet yaka gibi birçok seçeneğiniz var bu yıl tasarımcıların koleksiyonlarında. Tek yapmanız gereken size yakışan modeller arasında bir karar vermek olacak! .

Özellikle genç ve fit bir vücuda sahip olan bayanların büyük ilgisini çeken balık etek gelinlik modelleri çeşitli dantel süslemeleri ile oldukça şık ve zarif görünmenizi sağlayacak. Değişikliği seven gelin adayı genç kızlarımız içinse mini gelinlik modelleri bu sene dantel süslemeleri ile daha dikkat çekici ve daha özel görünüme sahip olarak sizlere sunuluyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir