Akay 2015 Gelinlik Modası

2015 yılı gelinlik modasında 4 farklı koleksiyon ile gelinliklerini gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Akay gelinlik 2015 modasına baktığımız zaman Akay 2015 Premium Gelinlik Modelleri Koleksiyonunda balık etek gelinlik modelleri, straplez gelinlikmodelleri, tek askılı gelinlik modelleridantelli gelinlik modelleri gibi farklı kesim ve modellerdeki gelinliklerden kendinize uygun olan gelinlik modelini seçebilirsiniz.

Premium Akay gelinlik modellerinde daha göz alıcı ve dantellerle detaylandırılmış gelinlikler bulunuyor. Türk bayanlarının vücut yapısı göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan koleksiyonlarda farklı vücut tiplerine uygun olacak modeller bulunuyor.

Gelinlik modeli seçmeden önce göz önüne almanız gereken çok önemli husus olan  vücut tipiniz olmalı kendinize yakışan ve sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecek bir gelinlik modeli seçmeniz her zaman için sizin avantajınızadır. Akay gelinlik randevu sistemi ile çalışmakta ve bu en önemli iki unsuru göz önüne alarak gelin adaylarının gelinlik seçmesine yardımcı olmakta. Eğer Akay gelinlikten gelinlik almayı düşünüyorsanız mutlaka bir müddet öncesinde randevu almalısınız.

Gelinliğin en güzel şekilde görünmesi şıklığı ile gözleri kamaştırması da gerekli olacaktır. 2015 Akay  gelinlik modası içinde tülleri ile şıklaştırılmış gelinlikler bulunmaktadır.Sırttan bağlamalı olan modeller ile herkesin gözlerini kamaştıracak bir gelin olma şansınız bulunmaktadır.

Diğer bir Akay kreasyonu ise prenses modellerin bulunduğu Elegance koleksiyonu. Modanın adım adım takip edildiği bu tasarımlarda prenses etekler ve geniş tül askılar dikkat çekiyor.  Sırt dekoltelerinin hareketlendirildiği alışılmışın dışındaki tasarımlar uzun işlemeli ya da kısa kabarık duvaklar ile tamamlanıyor.  Prenses gelinlerin duvak tercihlerini taç ya da çiçekten yana kullandığı modern gelinlikler de çok ilgi çekeceğe benziyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir