Büyük beden gelinlik modelleri 2013

Gelinlik modellerini tercih edecek olan bayanlar için bu seçim son derece heyecan verici bir süreci de içine alır. Ancak bu elbette ki her bayan için aynı olmayabilir. Kilo problemi olan bayanların bütün kıyafet seçimlerinde olduğu gibi gelinlik seçiminde de zorluk yaşayacağı bir gerçek.  Büyük beden gelinlik modellerinde genel olarak vücut kusurlarını gizlemeye yönelik ve sizi daha zayıf ve fit göstermeyi amaçlayan özel gelinlik tasarımları tercih edilmelidir. Bu gelinlik modellerinde büyük beden bayanların en çok yağ toplanan bölümleri göz önünde bulundurularak özel tasarım 2013 büyük beden gelinlikler dikkat çekiyor.

Büyük beden gelinlik modelleri 2013 yılında son derece şık ve modern stillerde karşımıza çıkmakta. 2013 Büyük beden gelinlikler genel olarak göğüs altına kadar korse şeklinde dar inen ve belden açılarak kabarık inen gelinlik modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Balık model ve straplez gelinlik modellerini büyük beden bayanlar pek önermiyorum. Çünkü balık model gelinlik büyük beden gelinlik tercih ettiğiniz zaman bütün hatlarınız gün yüzüne çıkacağı için en güzel gününüzde çok fala kilolu bir görünüm elde etmek istemezsiniz herhalde. Ayrıca straplez büyük beden gelinlik modellerinde de straplez olan kısım göğüs bölümünü sıktığı için koltuk altında ve göğüs üzerinde ki bölümünde toplanma olur ve hoş olmayan görünümler elde edilebilir. Bunu engellemek için kalın askılı ya da verev askılı modelleri tercih edilebilir.

Ayrıca büyük beden gelinlik modellerinde bu sezon askılı ve uzun kollu modellerde ön plana çıkıyor. Dantel kollu büyük beden gelinlikler ve askılı büyük beden gelinlik modelleri ile büyük beden ve modern gelinlik modeli bulmakta zorlanan bayanlar için son derece şık tasarımlar yeni sezon koleksiyonlarında bir hayli dikkat çekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir