Dantelli Gelinlik Tasarımları

Dantel detayların kullanılması her kıyafette kendini en çok gösteren ve dikkat çeken ayrıntılardan bir tanesi haline geldi. Özellikle gelinliklerde kullanılan dantel detaylar hem şık hem de zarif bir gelin için seçilmesi en muhtemel seçeneklerden biri haline geliyor. Siz de dantelli gelinlikleri ve klasik tarzı seviyorsanız yeni sezonun en gözde modellerini incelediğimiz bu yazıyı dikkatle okumalısınız. 2014 dantelli gelinlik modellerine baktığımızda çok çeşitli modellerle karşılaşıyoruz. 2014 dantelli gelinlik modelleri arasında kendi tarzınıza uygun, vücut hatlarınızı saran bir çok modelle karşılaşabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerinde en çok hangi modeller var, size en çok hangi dantelli gelinlik tasarımı yakışabilir, yeni sezonun en çok tercih edilen dantelli gelinliklerin hangileri olduğuna bu yazıda ulaşabilirsiniz.

2014 Dantelli gelinlik modellerinde öncelikle farklı kalıplarda çok çeşitli modeller bulmak mümkün. Geniş ya da bele doğru dar kesimli modeller olarak karşımıza çıkan 2014 dantelli gelinlik modellerinde en çok karşılaşılan modellerden bir tanesi üstü dar olup alt tarafa doğru bollaşan modeller. Bu tarz tasarımlarda genelde straplez üstler bele kadar dar kalıpta inerek devam eder. Uzun bir kuyrukla ya da dar bir etekle birleşen 2014 dantelli gelinlik tasarımlarında modelin büyük bir çoğunluğunda dantel işlemeleri kullanılır. Eğer vücut hatlarınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız, dar kalıp şeklinde tasarlanan dantelli gelinlik modelleri 2014 tasarımlarını denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü bu dantelli gelinlik modelleri hem iddialı ve cesur hem de çok kibar bir görünüm kazandırıyor.

2014 dantelli gelinlik modellerinde saten ve dantel gibi iki güzel kumaşın birleşiminden oluşmuş bir çok model var. Bu oluşturulan modellerde gelinlik saten kumaşla kaplanıp üzeri dantel bir kaftanla sarılabiliyor. Son dönemlerde kaftanlı gelinlikler oldukça beğeni topluyor. Özellikle dantel detaylı modeller genç bayanlar tarafından çok beğeniliyor. Eğer en özel gününüzde dantel gelinlik modellerini giymek istiyorsanız kaftanlar size değişik bir hava katacaktir. Dantelli gelinlik modellerine bakıldığında genellikle en çok tercih edilen modeller gelinliğin tamamını kaplayan dantellerdir. Omuz ve sırt bölgesinde kullanılan danteller de son zamanlarda gelinlerin ilgisini çeken detaylardan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir