Gelinlik Takı Modelleri 2015

 

Şüphesiz, gelinlik takı modelleri seçimi stilinizin yansıması olacak. Doğru gelinlik takı modelleri seçimi yapabilmek amaçlı öncelik olarak gelinliğinizi seçmelisiniz. Özellikle gelinlik takı modellerinizi özel olarak yaptıracaksanız gelinlik modelinin kesinlikle belli olması gerekli. Şöyle takıların yapılması zaman aldığından gelinlik modeline karar verdikten hemen hemen sonra gelinlik takı modellerini düşünmeye başlayabilirsiniz. Önce yaka şekline gereğince gerdanlık yada kolye takınıza karar verin.

•V yaka ile y şeklinde kolyeler.

•Straplez veya kayık yaka ile tasma ve kısaltarak kolyeler yada çok dizili kolyeler •Kalp şeklinde yakada uzun y şeklinde kolye kullanın.

•Boyundan askılı veya bir omuzlu modellerde ise kolye takmamak yanlızca küpe kullanmak ek olarak iyidir. Gelinliğin abartıdan uzak hoş bir modelse, boynunuzu süsleyecek gerdanlık sadeliğinize aksiyon katacak bir model olabilir.

Özellikle su yolu pırlanta gerdanlıklar ve inci kolyeler her model gelinliğe yakışır. Görkemli bir kolye tercih ettiyseniz küpelerinizi ek olarak sade seçmelisiniz. Benzer biçimde görkemli ,sallanan bir küpe varsa gerdanlığınız ek olarak duru olmalı.

Ünlülerden Monokrom Kombin Örnekleri “Monokrom” yani yeni siyah ve beyaz modasından hala daha haberi olmayan var mı? Esasında sezon modasında her an çok aceleci tüketilme ve hicap riski var. Yinede siyah ve beyaz zaten vakitsiz bir modaya sahip olduğundan böyle bir durum söz konusu olmaz. Pekiala monokrom stili ünlülerin dünyasında ne şekilde yorumlanır ve uygulanır? Gelin hep beraber bir göz gezdirelim.

2015 ilkbahar yaz gelinlik takı modelleri stillerinden birisi de hem bayanlar aynı zamanda baylar amaçlı Denizci yada diğer tabiri ile Mariner. Aslında bildiğiniz buna benzer gelinlik takı modelleri modası ilkbahar yaz sezonunun vazgeçilmezlerinizin bir parçası. Fakat bu yıl lacivert beyaz gelinlik takı modellerine ek olarak fazlasını görmeye hazırlıklı olun. Zira bu trend tekrar yorumlanan ve lacivert, gri,beyaz buna benzer renklerden çok daha fazlası kullanılıyor…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir