Hüsniye moda gelinlik

Hüsniye moda evi Ankara ve İstanbulda bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir.  Yaklaşı 1963 yılından beri moda sektöründe yer alan Hüsniye moda evi Gelin modelleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Yakın zamanda gerçekleşecek bir düğününüz varsa ve hala gelinlik modeli seçimi yapmakta zorlanıp karar veremiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Hüsniye moda gelinlik 2014 modellerine bakmalısınız. Yepyeni gelinlik tasarımları siz gelin adaylarını beklemektedir. Derin sırt dekolteli gelinlikler , dar ve vücut hatlarınını ortaya çıkaran gelinlik modelleri , Fransız dantellerle tasarlanmış gelinlik modelleri , İşlemeli ve taşlı gelinlikler , tül detayları olan gelinliler ve sezona adeta damgasını vuran straplez gelinlik modellerinden mutlaka birini seçeceksiniz.

2014 Hüsniye moda gelinlik modellerinde bu sezon en çok tercih edilen kabarık ,dar , sade ve hemen her vücut tipine uygun modelleri rahatlıkla bulacaksınız. Hüsniye moda 2014 gelinlik tasarımlarında askılı detaylar ve gipürlü detaylar , duvaklı ve uzun kuyruklu gelinlik modelleri yani kısacası her ne model ve tarz düşünüyorsanız Hüsniye moda 2014 gelinlik koleksiyonu içerisinde bulabileceksiniz. Kısacası seçim yapmak size kalıyor.

Hüsniye moda evi sayesinde gelin adaylarımızın gelinlik hayalleri gerçeğe dönüşecek diyebiliriz. Hüsniye moda gelinlik modelleri 2014 tasarımlarında en çarpıcı ve seksi  , çekici , muhteşem tasarımı olan sırt dekolteli gelinlik modelini görmeden karar vermeyiniz. Modern ve şık bir gelin olmak istiyorsanız 2014 Hüsniye moda gelinlik modelleri  koleksiyonundan gelinlik seçimini yapmalısınız. Özellikle kabarık gelinlik modelleri tam size göre diyebiliriz. Prenses gelinlik adı da verilen bu gelinlikler sizleri muhteşem gösterecek ve unutulmaz en önemli gününüzde  davetlilerinizin hafızalarında yer edineceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir